DIY Electronic projects

Full Version: Upravo stiglo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(04-19-2016, 06:25 PM)Bocko Wrote: [ -> ]Branko, biće da si u zadnjoj rečenici upisao barem jednog konja manje, ako sam te ja dooobro (pr)ocenio Smile

Konj je konj, bio on tanki arapin ili teški štajerac Vaistinu
(04-18-2016, 09:06 PM)TDA Wrote: [ -> ]Kad smo već kod automobila i ja sam se ponovio novim automobilom starim 29 godina... Big Grin

1l i 45+1HP Big Grin 5l/100km

Samo nedostaje Livija pa budes Montalbano Smile
pOz
(04-19-2016, 04:38 PM)npejcic Wrote: [ -> ]@BeliNinja
Nisam pogrešio u pisanju Smile

Proverio sam podatak ovde (na strani 32):
http://www.mazda-rs.com/assets/serbia/sh...azda_3.pdf

Evo detaljnog pojašnjenja:
"A new-generation highly-efficient direct-injection gasoline engine that achieves the world's highest gasoline engine compression ratio of 14.0:1"
http://www.mazda.com/en/innovation/techn...kyactiv-g/
Al sam ja ispao iz ovih voda ????
(04-19-2016, 05:28 PM)Bocko Wrote: [ -> ]Voleo bi da je imam, a da firma sipa gorivo Smile
I meni firma sipa gorivo, jedino što me muči što je firma moja  Undecided . Smeši joj se TNG.
Wink
Tek sad?
Pa tek sad moji dosli u goste Wink
Moglo je i ranije po tasta liniji ali i ovako nije lose Wink
Jedna za LordZi, druga Shadow, treca stek Big Grin
Ju-hu!!!  Big Grin
Pisi mi PP da se dogovorimo oko placanja itd... Wink
Ako mi cuvas jos uvek onaj trafo od HSR-a najverovatnije cu ja tebi morati da doplatim Big Grin

Nadajmo se da su identicni stekam ih za neke buduce Apex projekte Big Grin

Plocicu dobijas mozda i u ponedeljak jer dolazim do Sk Wink
Ajde da čujem ko je oskrnavio Ei HSR160 sa Kenwood nalepnicom!!!!???? Yoda2
...Sony
Nije bilo vredno sacuvati ga kompletnog jer je neki majstor prelemljivao lemilicom za oluke a i iskreno nisam ga imao gde Sad
Jurio sam trafo Wink
To mogu da razumem, ali Kenwood...
Strašno! Big Grin
(04-23-2016, 08:30 PM)tesla017 Wrote: [ -> ]Ako mi cuvas jos uvek onaj trafo od HSR-a najverovatnije cu ja tebi morati da doplatim Big Grin

Nadajmo se da su identicni stekam ih za neke buduce Apex projekte Big Grin

Plocicu dobijas mozda i u ponedeljak jer dolazim do Sk Wink

To je taj isti, prva slika... Wink
Ajde cujemo se sutra telefonski pa se dogovaramo Wink

Jos ako se naponi poklope bice skroz interesantno Smile
sutra slike jedne kupovine zvučnika. heco. ajme.
nisu za mene već druga kolegu,teške i zvuče odlično! ni pojačalo nije loše,treba izduvati prašinu iz njega i očistiti potenciometar. pristojno napajanje i hlađenje svakako!
jamaha nije nešto ali sam je uzeo tek da imam šta da slušam,a i obradovaće moje roditelje kući. zvučnici su u odličnom stanju iako su baš stari,a i prašina na njima je originalna tako da slutim da se nisu nešto mnogo naradili.
.
heco iz prethodnog posta svira daleko dublje i jako jako prijatno,bio sam baš iznenađen! wega sa druge strane ima prilično plitak i tup bas ali sa visokim i srednjim tonovima stoji strašno dobro,ali ini baš! komplet jamaha(sve tri komponente) 30e,i par wega takođe 30e. heco je koštao 60e,a pioneer pojačalo 40e i odlaze u Ribare kod Šapca...
Cestitke na prinovama.
Imam Yamahu rx330 i meni ona radi jako lepo, nije bas da pucaa od snage ali radi ok.
Lepo i jeftino! Smile