DIY Electronic projects

Full Version: Upravo stiglo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Upravo stiglo!

To je kvantni dekompozitni izozujuci molekulski polarizujuci preciscavac vazuha!

Salu na stranu, to je obican digitalni termostat! Podesi se maksimalna zeljena temperatura i kada dostignu tu vrednost onda se aktivira zvono. Razlika u temperaturi izmedju analognog i digitalnog pokazivaca je maksimum 2stepena a obicno je oko 1stepen.

Termostat je stigao iz Hong Kong-a a ostale delove sam kupio kod nas. Juce sam ga sastavio a danas povezao u sistem. 

[Image: IMG_20151219_181213_1.jpg]
Odlicno za skolsko zvono Smile
(12-19-2015, 06:35 PM)viktor1986 Wrote: [ -> ]Upravo stiglo!

Salu na stranu, to je obican digitalni termostat! Podesi se maksimalna zeljena temperatura i kada dostignu tu vrednost onda se aktivira zvono.

[Image: IMG_20151219_181213_1.jpg]

Zar ne bi bilo pametnije da aktivira (i) pumpu?  Huh
Pumpa se ne gasi uopste. Ne kazem, bilo bi bolje da se pumpa aktivira na nekih 40C i tako da se pristedi na potrosnji struje a i brze da ce podigne temperaturu ujutru kada ukljucim sistem. Sigurniji sam kada mi pumpa non-stop radi. Imam na peci izvode za ukljucenje i iskljucenje pumpe ali to ne koristim prema savetima majstora koji je instalirao grejanje.
Stigao je. Big Grin
Ništa bolje nego kad sam sebi kupiš poklon...

[attachment=17643]
Svaka cast Smile. Meni na oglasima za dlaku pobegne Sanwa RD700 za celih 1500 din. Hteo sam od muke da iskocim iz koze...
(12-24-2015, 08:37 PM)Makso Wrote: [ -> ]Stigao je. Big Grin
Ništa bolje nego kad sam sebi kupiš poklon...

Čestitam! I da ga dugo i uspešno koristiš!

Pozdrav
Hvala. Valjda će poslužiti. Smile
Preko brda preko brega,
i debelog snega....

[Image: SAM_1324.jpg]

Blagodarim HMAP!
Oooo cestitamo Ariton Wink

Divan gest i poklon HMAP! Svaka cast Wink
Hvala Tesla!

Ps
Da li je neko uzimao LM3886 kod Belog tj da li su ok?
http://www.belielektronik.rs/LM3886T-IC-...me=LM3886T
a jesi šašav,pa sad svi vide da je dar faličan za dva LM kola... Smile jbg nisam imao više...

da ne ostanem dužan,upoznajte čovjeka "kroz moje oči": http://forum.yu3ma.net/showthread.php?tid=194&pid=52688#pid52688
E pa nije bas tako, doneo si ti 4 komada nego mi zena otela dva kom. da grabulja, izvlaci strafte i pravi reljefe po torti i kolacima.

[Image: ne_lazem_keve_mi.jpg]
ma rek*o ja - duševan čovjek,do kraja! Smile
Ariton,
Imas od mene dva komada 3886 u ne izolovanom kucistu. Sacekaj da prodje Bozic i saljem ti.
Mene TI castio, ali nije kome receno nego kome sudjeno...
tako mu i ja rekoh,kao da si prepisivao...
Big Grin Big Grin Big Grin
Hvala BeliNinja!
Nije problem, kada prodju praznici ili kada budes mogao ti posalji.
Ps
Nego, mnogo mi ovo sitno. Moracu prvo na necemu da vezdam.
ma i ti si mašinac,šta tu ima više da pišem... Wink