DIY Electronic projects

Full Version: Upravo stiglo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(01-29-2015, 02:05 PM)TDA Wrote: [ -> ]Imam malo preoblema sa trigerom. Nikako da zaustavim sin talas. Uvek mi se kreće...
Naći ću neko uputstvo pa da malo pročitam....

Da li ste probali da prebacite prekidac trigeru u polozaj ext. int vise puta da se ociste kontakti. pored ekrana crni donji
(01-30-2015, 08:54 AM)ManicP Wrote: [ -> ]
(01-23-2015, 06:36 PM)Marshall Wrote: [ -> ]Stigle pre neki sat .. Hvala braco, sestre , drugovi i prijateli na pomoci za sve ukupno Big Grin .. Veliko Hvala midj84 po kozna koji put..

U zdravlje da ih potrošiš Smile

Hvala puno druze .. e sad treba da se misli kako da se najbolje potrose .. Smile .. hvala puno i tebi !
...pa TDA ti reče da nemaš mesta da radiš lampaše a za ovu kutijentinu imaš ? Big Grin Big Grin Big Grin
Jbg... Big Grin
Još pregovaram sa devojkom i oko ovoga... Wink
Uspeces ti Milane da se dogovoris s njom bez problema,one su jednostavno takve jedino ako nebudes vise voleo osciloskop nego nju onda si druze u gadnoj nevolji! Big Grin
@TDA - Svakim danom u svakom pogledu sve više napreduješ! Srećno!! Smile
Dosli ljudi ostavili ovo za servis posle dan dva , "sa srecom da te sluzi " i tako ja dobio ovo kao poklon Smile .. Akai nikako nisam smeo da propustim jer ovo je ne znam .. strava .. a Yamaha, e.. onako .. svirca ..
[attachment=12298][attachment=12299][attachment=12300][attachment=12301][attachment=12302][attachment=12303]
U ovaj AKAI mi je jednom bio na servisu,opaka sprava Smile
Nije cudo da je ovaj bas " taj " .. tako da sad imamo nesto zajednicko Smile
Marshall reci mi ima li sanse da ga vratis u zivot,voleo bi da uspes i da ga poslusas stvarno odlicna sprava.
(01-30-2015, 09:46 PM)Marshall Wrote: [ -> ]Dosli ljudi ostavili ovo za servis posle dan dva , "sa srecom da te sluzi " i tako ja dobio ovo kao poklon Smile .. Akai nikako nisam smeo da propustim jer ovo je ne znam .. strava .. a Yamaha, e.. onako .. svirca ..

Taj AKAI lepo da otprasis i sredis, zamenis elektrolite i podesis sve kako treba. Nemoj slucajno da ti je palo na pamet da ga razbucavas. Greota je ovu dobru staru masinu ne sacuvati.
Upravu si Boro ovo je stvarno grota razbucati.
Nisu znali šta su ti dali... Smile
Sredi ga pa da ti lepo služi...
Sreca za naseg Marshalla sto nisu znali Big Grin
Ma kakvo razbucavanje .. od gde pa sad to .. Tako ce biti kao sto je cika Bora rekao .. menjanje elektrolite , prestelovanje i tolko ..bice to sredjeno bas kako treba i saljem video .. prvo da sredim Yamaha A-760 ..Hvala TDA .. ma znali sta su dali nego .. he .. oskudacija ljudi nemaju za leb .. jas sam to nadomestio na drugi nacin.. da svi budu zadovoljni ..a ovo bi zavrsilo na buvljak , za to je pripremano ..
Ja bih ipak "malo" razbucao Smile
Yamahu nebih dirao ali AKAI bih izlazni stepen zamenio sa nekim integrisanim, npr TDA7294 HQ-mod …
Za BatoMM je verovatno previsok napon napajanja …

Ovo sa TDA sam u par Niskih HSR-ova odradio i to je bila draaaaasticna razlika!
E jedva cekamo video i tvoje utiske,veruj mi neces se razocarati Smile
Mikikg veruj mi ovde je greota kod ovog akaia dirati izlazni stepen ako su tranzistori originalni.Opako to svira Smile
Radi negde na +/-70V i Stvaaaarno je greota da se takav "greh" na ovo uradi .. definitivno moje mislenje je da ovo mora da ostane "Vintage" kako je ..
Tako je Zarko,mudro zboris Smile