DIY Electronic projects

Full Version: Upravo stiglo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Hvala! Smile
Obično do sada šta god sam skuplje platio radilo je srazmerno ceni dok radi, ali nažalost ne duže nego što bi radila jeftinija varijanta Confused 
moja sanwa radi i nakon evo 4-5 godina kako treba i valja,samo mijenjaj baterije,čuvaj od padova i ne brini! Smile
Radi to kao sat EnaB. Mene moj komad služi savršeno i to u vrlo groznim uslovima po industrijskim halama.

Ponašao se dobro od -20 do +50*C, što nisam očekivao.

Odlična naprava za taj novac!
Bravo Bane!
Neka te sa srećom služi! Big Grin
Nek je sa srecom Bane i da te sluzi jako dugo dugo Wink 
Hvala, valjda hoće Smile
(03-31-2015, 05:59 PM)enaB Wrote: [ -> ]Malo se bahatio, kupio unimer Smile Jutros stigao

Bravo! Ne znaš ti šta je dobro... Big Grin
"ruka ruku mije-obraz obadvije"

[attachment=13625]

hvala Dragan83! Smile
HMAP Dragan-i te vo0o0ole <3 

Big Grin 

Kuvas neki SMPS Big Grin 
vidjeću kakav je ovaj iznutra,jesu li sva tri stubića spojena ili će se morati brusiti. ako su spojeni trebaće mi još samo informacije o naponu primara i frekvenciji na kojoj je radio pa bi probao pokrenuti onaj Ludo-ov 1kVA smps...
Malopre se sudarim sa poštarom i tutne mi paket u ruke.

TDA i saggit hvala na angažovanju oko pločića i programiranja PIC-onja.
@euronymous


Ajde nek je sa srecom Wink Skupljaj ostale delove i sklapaj i javljaj rezultate Wink Ja juce poslao trafo na motanje za ovaj projekat Wink 
Wink Samo udri!
(04-02-2015, 10:01 AM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]"ruka ruku mije-obraz obadvije"



hvala Dragan83!
Nema na cemu i drugi put....
(04-02-2015, 11:14 AM)tesla017 Wrote: [ -> ]HMAP Dragan-i te vo0o0ole <3 

Big Grin 

Kuvas neki SMPS Big Grin 

ma sunce ti,114pa cijeli dan mi se kuva po malom mozgu što " Dragan-i" - Dragane...   138
Smile
(04-02-2015, 08:08 PM)Aca93 Wrote: [ -> ]Cool 69

Aco, napiši šta je to, pravi malko zazubice kolegama! Smile
Dogovor je bio za vitroplast a dobio bakarni lim Zjeee
(04-02-2015, 09:05 PM)Aca93 Wrote: [ -> ]Dogovor je bio za vitroplast a dobio bakarni lim Zjeee

Smile Smile Smile

(savjet ime : moraćeš doobro da zagriješ taj lim prije nego budeš radio toner-transfer)