DIY Electronic projects

Full Version: Upravo stiglo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Smile  Divna vest Pinco!  Zdravi i veseli i ti sa njima!
Cestitam Pinco...
Čestitam! Big Grin
(10-17-2017, 07:20 AM)pinco Wrote: [ -> ]Hvala, moguće da je tako, radiona će se malo odmorit od mene, ima dva ipo miseca stigle prinove, stereo 132 , dvi curice, sad iman tri, doma je veselje Cool Tako da san odma reka, nema žurbe za osciloskop, bitno da je na sigurnome, kad dođe dođe.

Dogodine da se ponoviš sa dva dečaka, da se deca mogu lepo zaigrati! Smile Smile Smile
Fala ljudi, mislin da bi makli sa još dvoje dogodine Smile
Žena kad je dobila trudove, i šetamo na hodniku u rodilištu, ( ja san bija na porodu ), kaže ona meni u bolovima, nemoj se ljutit al mislin da ne mogu više... Smile))))))
To je i meni moja rekla posle četvrtog bambina Smile
Cestitam Pinco  Smile
Čestitam, i da je sa srećom... Smile
Cestitke! Smile
Lepe vesti Smile Čestitke i sa moje strane!
Čestitam Smile
Prevarise me jutros na lokalnom buvljaku, prodali mi 35 godina star unimer za 250 dinara
E bas te zeznuli Big Grin
Bruka! Gde to ide ovaj svet  Big Grin
(10-20-2017, 08:47 AM)Jevrem Wrote: [ -> ]Prevarise me jutros na lokalnom buvljaku, prodali mi 35 godina star unimer za 250 dinara

Baš mi te žao, dam ti ja 400 din za njega Siroma
I nisi odoleo, a da ne budeš prvi, koji ga otvara Smile
Ne čačkaj ništa, da ga ne izmalerišeš...
Obavezno je "zalivanje", da se ne rasuše spojevi! Smile
Da se i ja malo aktiviram Big Grin

Kao što sam naslov kaze - upravo stiglo Tongue

[attachment=24960]
Di si kupio te knipexove blankirke i koliko su koštale? Ja već skoro 20 godina imam nekakve no name koje imaju isti princip i dobro me služe ali možda bi si uzeo nekakve poštene.
Dobio od tece na poklon Big Grin
A on ih je inace nabavio od firme koja njegovoj firmi isporucuje alat.
Cena mislim da im je negde oko 40-50e koliko se secam.
Ali veruj mi, vrede svaki euro.
U međuvremenu sam ih našao u TMEu, 40$ komad.