DIY Electronic projects

Full Version: Upravo stiglo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Juce Big Grin

1.6 TDI, 85kW.

Jurim celicne felne za zimske gume.

[attachment=34219]
Nek' je sa srecom i da vas lepo i bezbedno vozi!
I pazi na "turbo rupu" - dizel s turbo punjacem ne prihvata gas kao benzinac Undecided .
Ooouuu  Rolleyes  cestitam Ninja !!!  da te dobro sluzi i slatko da se navozas  3
(10-22-2020, 04:23 PM)Braca Wrote: [ -> ]Nek' je sa srecom i da vas lepo i bezbedno vozi!
I pazi na "turbo rupu" - dizel s turbo punjacem ne prihvata gas kao benzinac Undecided .

Ja sam to rešio tako što ne dozvoljavam da upadne u rupu na otvorenom putu. Angel
(10-22-2020, 03:56 PM)BeliNinja Wrote: [ -> ]Juce Big Grin

1.6 TDI, 85kW.

Jurim celicne felne za zimske gume.

Koliko para i koja oprema?
(10-22-2020, 04:23 PM)Braca Wrote: [ -> ]Nek' je sa srecom i da vas lepo i bezbedno vozi!
I pazi na "turbo rupu" - dizel s turbo punjacem ne prihvata gas kao benzinac Undecided .

Hvala Braco.
Pa Clio mi ne pokazuje turbo rupu, bas linearno ubrzava. Ali Octavia bas ima rupu i voli obrtaje.

(10-22-2020, 05:00 PM)Dackotronic Wrote: [ -> ]Ooouuu  Rolleyes  cestitam Ninja !!!  da te dobro sluzi i slatko da se navozas  3

Hvala Dacko.

(10-22-2020, 05:20 PM)viktor1986 Wrote: [ -> ]Koliko para i koja oprema?

Cena je oko 18ke, ima alu felne, parking senzore i tempomat. Normalno, klima i ostale gluposti su standard.
(10-22-2020, 05:17 PM)progster Wrote: [ -> ]
(10-22-2020, 04:23 PM)Braca Wrote: [ -> ]Nek' je sa srecom i da vas lepo i bezbedno vozi!
I pazi na "turbo rupu" - dizel s turbo punjacem ne prihvata gas kao benzinac Undecided .
Ja sam to rešio tako što ne dozvoljavam da upadne u rupu na otvorenom putu. Angel
Dobra ideja, samo ja u ovoj zemlji nemam priliku da je isprobam Big Grin .
Što je mala zemlja pa ne stigneš pošteno dati gas a da ne dođeš do granice? Tongue
Šah-mat! Big Grin

I naravno Ninja, neka te lepo služi, fina limuzina, i ja ću sličnu da razmotrim. Smile
Cestitam, i srecno Smile
@BeliNinja, neka je sa srećom! Da te lepo služi.
neka je srećna i dugovečna mašina,i da je dobro prodaš kad poželiš drugu! 😀
Hvala drugari, zelim da se i vama ovako vrati.
Nek sluzi dobro.
Ninjo,

Neka te služi dobro.
(10-22-2020, 04:23 PM)Braca Wrote: [ -> ]Nek' je sa srecom i da vas lepo i bezbedno vozi!
I pazi na "turbo rupu" - dizel s turbo punjacem ne prihvata gas kao benzinac Undecided .

Ufff sto je ta "rupa" glupava i dosadna ... Vozio sam dugo Fabiju benzinac, posle presao na Nissan TDI 1.6, Skoda mi je bila nekoliko puta agilnija, "prima gas" odmah, ovi TDI su mnooogo kilavi po tom pitanju, smetalo mi je na pocetku pa sam se privikao ali generalno benzin je zakon iz XY razloga ... ne verujem da cu ikada vise da se odlucim za dizel ...
Ma samo ne spuštaj ispod 2000-2500rpm, i nema rupa, ni u punjaču, a ni na putu. Big Grin
Ma Dizel ... Smile

Beli, samo cepaj i da te dobro i pouzdano služi! Smile Dobar auto, možda ti zafali karavanče, kako se bude porodica širila a i posao...
Kod mene na passatu 1,9 TDI nema rupa, uvek ga vrtim kao benzinca, ta crvena je tek na 5000 min-1 Smile Mana mu je 105HP, na tu težinu bi mu valjalo oko 140, a mojoj nozi bi prijalo i celih 170 konjića...
Ma naravno, auto kao bombona, Škoda je to, vozio, radio to odlicno, sve pohvale zamo sam ipak za benzin varijantu kada se sve to odmeri i razmisli.