DIY Electronic projects

Full Version: Upravo stiglo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pa neznam sta da ti kazem , neznam kakva je situacija kod vas al kod nas ovde ima dosta radnji pa valjda nemogu da dizu cene kako hoceju zbog konkurencije ali sto kaze TDA ima i kod nas kvalitetniji i skuplji potanciometara al meni za ove potrebe i ovi vrse posla..
Evo da se pohvalim  Big Grin

Upravo stiglo tj kupih za neke sitne pare neki krs  21 da se bolje izrazim ovo je "kantastrofa" al posluzice za delove  Wink

Kutiju i hladnjake cu srediti a tu je i trafo koji ce itekako posluziti za neki amp.

trafo je :
primar 220v debljina zice 0.8mm
sekundar 2 x 25v debljina zice 1.8mm

dakle oko 400VA ako se ne varam ?

Pozdrav
(10-08-2015, 11:38 AM)Dackotronic Wrote: [ -> ]Evo da se pohvalim  Big Grin

Upravo stiglo tj kupih za neke sitne pare neki krs  21 da se bolje izrazim ovo je "kantastrofa" al posluzice za delove  Wink

Kutiju i hladnjake cu srediti a tu je i trafo koji ce itekako posluziti za neki amp.

trafo je :
primar 220v debljina zice 0.8mm
sekundar 2 x 25v debljina zice 1.8mm

dakle oko 400VA ako se ne varam ?

Pozdrav

Jaoj pa taj trafo trazim Smile koje su dimenzije trafoa...
Stigao je jedan Hp koji je odradio ceo radni vek, ali dobro držeći.

[attachment=16817]
(10-08-2015, 07:34 PM)branko tod Wrote: [ -> ]Stigao je jedan Hp koji je odradio ceo radni vek, ali dobro držeći.
Cestitam na prinovi. Odusevices se kako je to uradjeno (bar ja jesam).
Odakle je pristigao?
Poznajem ja njegovu braću jako dugo. Radio sa njima 35 godina. Ovaj se pojavio na nekom domaćem oglasu, a imao sam sreće da ga vidim na vreme. Da ga ti ne mazneš pre mene. he he. Nije budžen unutra, a nije ni radio puno. Ali moraću da uradim jedno glancanje i testiranje. Mada ja baš i ne volim ovaj modele sa auto nulovanjem. Nekako mi je uvek bio miliji HP331a.
He he, bio je relativno dugo u ponudi taj HP na oglasima, video sam ga ali mi nije bio interesantan preterano i ako cenim taj HP kvalitet, ne svidja mi se jer mu je podesavnje u fazonu "skakuci na levoj nozi dom desnom rukom lupkas prstima a to radis dok ti upaljeno svetlo u dvoristu ..." Big Grin
(10-08-2015, 07:50 PM)branko tod Wrote: [ -> ] Nekako mi je uvek bio miliji HP331a.

Da ti posaljem jedan Smile
(10-08-2015, 08:15 PM)mikikg Wrote: [ -> ]He he, bio je relativno dugo u ponudi taj HP na oglasima, video sam ga ali mi nije bio interesantan preterano i ako cenim taj HP kvalitet, ne svidja mi se jer mu je podesavnje u fazonu "skakuci na levoj nozi dom desnom rukom lupkas prstima a to radis dok ti upaljeno svetlo u dvoristu ..." Big Grin

Pretera ga mikikg. Podešava se vrlo dobro i fino, normalno ako je ispravan. 334 hoće malo da zeza ako mu foto ćelije nisu usaglašene.
(10-08-2015, 08:47 PM)Gosha Wrote: [ -> ]
(10-08-2015, 07:50 PM)branko tod Wrote: [ -> ] Nekako mi je uvek bio miliji HP331a.

Da ti posaljem jedan Smile

Bolje neki ac voltmetar, recimo hp 3400a
Stigla nova lemna stanica, Bakon BK950D Smile

Temperatura od 200 do 450 stupnjeva, zagrije se za 6-7 sekundi, silikonski kabel, prijenosna Smile

Naručen i set vrhova za nju Smile
(10-15-2015, 04:07 PM)gigabyte091 Wrote: [ -> ]Stigla nova lemna stanica, Bakon BK950D Smile

Temperatura od 200 do 450 stupnjeva, zagrije se za 6-7 sekundi, silikonski kabel, prijenosna Smile

Naručen i set vrhova za nju Smile

Ovo ko adapter za lap top Smile, prava stvar...
Ja danas kupi novi fen 1750w, probao sam da topim tinol zicu i topi je lepo na nekih 3cm razdaljine...
Ja kupio žvake... Big Grin
...sa mentolom... Big Grin
TDA, nemo da spamuješ Smile
Tongue
Hehe, lemi ko velika, razlika između moje stare od 30 kn i ove nebo i zemlja Smile
(10-15-2015, 05:18 PM)Dragan83 Wrote: [ -> ]Ja danas kupi novi fen 1750w, probao sam da topim tinol zicu i topi je lepo na nekih 3cm razdaljine...

Probaj da odlemis neku smd komponentu i mene zanima moželi ?
(10-15-2015, 08:35 PM)samuki Wrote: [ -> ]
(10-15-2015, 05:18 PM)Dragan83 Wrote: [ -> ]Ja danas kupi novi fen 1750w, probao sam da topim tinol zicu i topi je lepo na nekih 3cm razdaljine...

Probaj da odlemis neku smd komponentu i mene zanima moželi ?

Moze i vise od toga samo odlemi i dosta oko te komponente...