DIY Electronic projects

Full Version: Upravo stiglo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Stigli i srednjotonci Vifa NE123w-08 iz USA. Igranka može da počne čim se vratim u Bgd. 156dolara+3600din je trošak za par drivera. Driveri su 98dolara par, ostalo je poštarina i globarina.
Bezobrazno Niksi, bezobrazno Smile
(01-02-2020, 04:57 PM)Zvu Wrote: [ -> ]Bezobrazno Niksi, bezobrazno Smile

Očekivanja su velika, nadam se najboljem. Big Grin
I meni je stiglo nešto malo Smile

[attachment=31847] [attachment=31848]

S tim što ja skoro uvek stojim na ramenima drugara.

Željko mi je bukvalno poklonio JBL 2202H.
Danijel mi je doneo zvukovode i kompresione drajvere direktno iz SAD, na sopstveni predlog.
Ostalo ništa ne bi bilo bez Darka.

Takvi gestovi me uvek ostave bez teksta.
kako li je kad ti stigne mnogo...

https://m.youtube.com/watch?v=-jUK8O5Pd0U
(01-02-2020, 07:15 PM)Zvu Wrote: [ -> ]I meni je stiglo nešto malo Smile

Božemesačuvajisakloni. Big Grin
Sledeća tri meseca se Zvu ne javlja na forum, igra se Smile
U načelu, ništa nije nemoguće Smile
Resio da pocastim sebe za novu godinu ovim malisom Smile

Radi ki zmaj, mali (manji od misica) ima podrsku za OpenVPN Client \ Server, WireGuard Client \ Server, Captive Portal i sl. ima dugmence kojim lako moze da se switch-uje mode samo jednim prostim slajdom npr. za trafic dal da ide preko VPN-a ili ne ili sta god da se odabere kao opcija.

[Image: jugPdat.png]
Stiglo mi jučer na restauraciju. Ako poznanik pristane na restauraciju super, ako ne rekao da je će prodati po nekoj smiješnoj cijeni pa ću ja udomiti i restaurirati za sebe. Big Grin



[attachment=31897]

[attachment=31898]
prva liga!
@Khadgar2007

Prelepo. Rekao bih da tu nema mnogo posla oko restauracije.
Estetski je u jako dobrom stanju, električki će se vidjeti. Onako brzinskim pregledom dok sam čistio šasiju sam vidio da je osigurač u primaru vrisnuo i jedna žica mi se odnekuda otpojila. Prvo ću ispitati trafo, onda vidjeti ima li kakav kratki spoj u elektronici pa nakon toga brzinska provjera par kondenzatora u napajanju,možda njihova zamjena i upaliti radio da vidim daje li ikakve znakove života.
ako se nekada dočepam ovako nečega,takođe ću ga rado restaurirati. vremeplov je to...
Stigla mi je najzad kutijica. Super je odrađena, mada nije baš velika.
Stigao je prekidač, utikač i dugme. I 47 zavrtnjeva viška.

[attachment=32007]

[attachment=32008]
dio osnovnih namirnica za novi projekt

[attachment=32009]
Lepo ste se vi nama /sebi ponovili! Samo udrite! Smile
(01-23-2020, 02:42 PM)danibosn Wrote: [ -> ]dio osnovnih namirnica za novi projekt

Ciko jel sav taj lebac tvoooj ? Big Grin Salim se , odlicne namirnice  113
(01-23-2020, 02:42 PM)danibosn Wrote: [ -> ]dio osnovnih namirnica za novi projekt

Ako nije tajna, šta je ovo desno s tom kobasicom od vešanja?
Hvala Smile