DIY Electronic projects

Full Version: Upravo stiglo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="TDA" data-cid="15643" data-time="1387836921">
<div>
<p>Nadam se da si bio dobar tokom cele godine kao i ja... Smile</p>
</div>
</blockquote>
<p>&nbsp;</p>
<p>Aha... :Whistle:</p>
<p>[attachment=6024Tonguelocka2.jpg]</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>[attachment=6025Tonguelocka1.jpg]</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Sad jos da naucimo kako se lemi SMD ... Smile&nbsp;</p>

ha haaa... Smile

Izgleda da sam bio mnogo dobar ove godine!

Dobio sam još jedan paketić od Deda Mraza. Smile

[attachment=6026:IMG_20131224_205751_717.jpg]

Hvala mikikg!

Sad sam se vratio iz pljačke drugog Deda Mraza, ali sam paketić zaboravio u kolima a nikako mi se ne silazi na parking pošto nemam snage ni da stojim, tako da će slike ići sutra... Wink

"...ne skreeći sa staze,ne oklijevaj ne drijeeemaj već muuuziku spremaj!"

Smile

[attachment=6027Big GrinSC_0002.jpg][attachment=6028Big GrinSC_0004.jpg][attachment=6029Big GrinSC_0006.jpg][attachment=6030Big GrinSC_0007.jpg]

bruka jedna koliko su deda-mrazovi postali neprezni ovijeh dana... Smile

jedan mi došao - da ga opljačkam! Big Grin

hvala TDA! Smile

Upravo stiglo . <br>
Lm4780.<br>
Tas5630.<br>
Pga2311.<br>
Lm3886t.<br>
Lm3886tf.
mikikg @ jesi pravio sta sa Tas5630? ovo je pojacalo d klase i koliki treba napon?
Jesu li te dusmani odrapili nesto?
@samuki Dobar je taj IC, evo sinoc ga i ja porucih. Za njega postoji reference design, koji bi trebao da se isprati, D klasa je dosta pipava, svaki mm voda znaci puno, PCB bi trebao da bude onakav kakav jeste, dvoslojan, profi sa metalizacijom, nikakve improvizacije, da ne bi dobio oscilator umesto pojacavaca.<br><br>
Uz njega bi najbolje isao jedan tvrd SMPS na +50V, za koji takodje imas reference design.<br><br>
Ako sve to proradi bice odlicno pojacalo.<br><br>
Posle BatoMM, planiram da uradim njega, mogla bi tema neka da se otvori, mozda se skupimo i za neku organizovanu nabavku plocica. Smile<br><br>
Pozdrav.
[quote name="BeliNinja" post="15774" timestamp="1387980318"]<br><br>
Jesu li te dusmani odrapili nesto?[/quote] Nisu nista ! ja se iznenadio ! a nosili i na carinu kaze preko 50km mora se cariniti Smile
[quote name="azecevic" post="15775" timestamp="1387981272"]<br><br>
@samuki Dobar je taj IC, evo sinoc ga i ja porucih. Za njega postoji reference design, koji bi trebao da se isprati, D klasa je dosta pipava, svaki mm voda znaci puno, PCB bi trebao da bude onakav kakav jeste, dvoslojan, profi sa metalizacijom, nikakve improvizacije, da ne bi dobio oscilator umesto pojacavaca.<br><br>
Uz njega bi najbolje isao jedan tvrd SMPS na +50V, za koji takodje imas reference design.<br><br>
Ako sve to proradi bice odlicno pojacalo.<br><br>
Posle BatoMM, planiram da uradim njega, mogla bi tema neka da se otvori, mozda se skupimo i za neku organizovanu nabavku plocica. Smile<br><br>
Pozdrav.[/quote] valjali ona plocica sto je na internetu sa ovim ic?
To bi trebalo da izgleda ovako:<br><br>
<a data-ipb='nomediaparse' href='http://focus.ti.com/graphics/tool/tas5630dkd2evm_800.jpg'>http://focus.ti.com/graphics/tool/tas5630dkd2evm_800.jpg</a><br><br>
Imas u AN- za njega celu dokumentaciju, postoje i Gerber fajlovi, treba samo malo procesljati.
imam Pbc za ovu shemu
[quote name="samuki" post="15776" timestamp="1387981306"]Nisu nista ! ja se iznenadio ! a nosili i na carinu kaze preko 50km mora se cariniti Smile[/quote]<br><br>
Koliko si cekao paket? Ja narucio juce nesto i nemam pojma koliko se to ceka...
[quote name="BeliNinja" post="15781" timestamp="1387982690"]<br><br>
Koliko si cekao paket? Ja narucio juce nesto i nemam pojma koliko se to ceka...[/quote] dobijes tracking number na mail i pratis gdje se nalazi Smile brze iz SAD dodje nego iz Sarajeva do adreseSmile

Meni je stigao za 8 dana.

@samuki Mislim da je to sema za TAS5630 u QFN kucistu. Ja mislim na onu semu iz DS-a.<br><br>
@BeliNinja 4-6 dana, platices 20% od realne vrednosti, ali Ameri navedu cenu za 1000 komada, tako da nece to Bog zna koliko da uzmu.

Ja sam platio 400din za vrednost od 25$.

Videcemo, fedex kaze juce poslato, danas in transit Memphis Smile<br>
Koliko puta dozvoljavaju narucivanje seplova?