DIY Electronic projects

Full Version: Upravo stiglo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(09-19-2014, 05:06 PM)11277 Wrote: [ -> ]ako su TI uzorci ,samo budi štedljiv i skroman - ja samdva puta istovremeno poručivao LM 3886 i 4790(onaj dupli LM3886) i dobio STOP na 6 mjeseci. Sad (iako su svi kod mene i čekaju svaki svoj projekat, ništa nisam niti ću prodavati)

Pa što crni sine? Jeste, to su ti TI Smile Moj tajming je januar, maj, septembar - za svaki slučaj...
ja sam poručivao na mjesec i po,i redovno upozoravao druge - a desilo se meni. ako mi dozvole poručivanje za par mjeseci koliko mi ističe zabrana,bićemo na istom,osim što ću ja i dalje imati osjećaj krivice i alavosti. desilo se meni,na tome naučite...
Samo da ne preteramo ba da nam lepo udare san÷cije na nacionalnom nivou.
Pa ako dva puta uzastopno narucujete iste elemente a ne kupujete ih , normalno da je sumnjivo.
Upravo tako...
Ja sam iste elemente jednom slučajno za*ebo (pokidao pogrešne nožice), a drugi put spržio jedan...
Jbg. Sve u službi nauke... Smile
Nemam pojma da li imaju razumevanja za takve slučajeve... Big Grin

11277 je u pravu. Ako nismo umereni lupiće nam zabranu kao i svi ostali...
ja sam porucivao sa razmakom od 2 nedelje i nisam dobio zabranu, a delove jesam, ali sveukupno narucujem samo kad mi nesto bas treba.
ako vam je problem frekvencija, trazite od poznanika/komsija uslugu, sigurno bi ste i vi nekom izasli u susret.
Ja znam da LT više ne šalje freebie's u Hrvatsku,a baš su imali lijepih 3-pin regulatora za sve i svašta. :/
Moram da se pohvalim.
Ovo sam jurio duze vreme i upravo je pristiglo kod mene.
Ovaj scope je medju najjacim analognim modelima samo jos da je 2465B bio bi i najjaci (zna Macola o cemu pricam Smile ) ali mogu i bez tih 50 MHz koje fale modelu 2465A (2465B je 4x400MHz a 2565A je 4x350 MHz).
Uz njega stigle i dve sasvim solidne sonde i sto me posebno pbradovalo kompletan service manual u stampanom izdanju.
Cena je bila veoma povoljna zbog ovog dugmenceta sto mu fali ali sasvim lepo radi i bez njega.
[attachment=10048]
[attachment=10049]
@Gosha
Odlicno, to je masina prva liga!
Mada ti onaj neki Rigol digitalac ne gine, super bi se dopunjavali Wink
Evo cak je sad na nekoj promociji DS1054Z
http://www.3me.rs/portfolio-item/ds1054z/
PS: Ovaj model je hakabilan do 200MHz + advanced trigeri i memorija Big Grin
(09-20-2014, 12:58 PM)Gosha Wrote: [ -> ]Moram da se pohvalim.
Ovo sam jurio duze vreme i upravo je pristiglo kod mene.
Ovaj scope je medju najjacim analognim modelima...

Blago vama koji znate da koristite ovakve lepotInje! Smile
Ma de znaju, samo se hvale da bi smo se mi primili da naucimo Big Grin Big Grin Big Grin

E pa nece vam uspeti, kako posle vas da smaramo. Bice vam dosadno ako mi sve naucimo Tongue
O Gošo! Čestitam na prinovi!
Lepa stvarčica.
(09-20-2014, 01:12 PM)mikikg Wrote: [ -> ]@Gosha
Odlicno, to je masina prva liga!
Mada ti onaj neki Rigol digitalac ne gine, super bi se dopunjavali Wink
Evo cak je sad na nekoj promociji DS1054Z
http://www.3me.rs/portfolio-item/ds1054z/
PS: Ovaj model je hakabilan do 200MHz + advanced trigeri i memorija Big Grin

Tako je Miki, Rogol mi ne gine, samo ja sam se nameracio na onaj kao sto ti imas iz serije 2000. Malo jos da prikupim parice (ne one telefonske Smile )

p.s. Upravo pravim dugmence za ovaj Tek. Nije strasno samo pukla jedna plasticna osovina. Bice sve kao original.
Goša, nek' ti je sa srećom!

Da vikaš piće, a je će vikam društvo!
Ma ce vikamo i jedenje i pijenje a za drustvo ne brini, ovde nas samo ima preko stotinu.
neka ga sa srećom dugo i u zdravlju koristiš Gošo!
Fala, fala, a vi da nabavite jos bolje (ako postoje xaxaxa.... Smile )
he he,ma ono jeste na papiru najbolje ovo i ono,mada najbolji je svakom onaj koji mu je na dohvat ruke! Wink Smile
.
neka su nam svima uređaji živi i zdravi! Smile
I meni je moj najbolji...
Gošo, da te dobro i dugo služi makina!