DIY Electronic projects

Full Version: Upravo stiglo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Mozda ste u pravu Smile Ovo sto sam ja menjao u HSR je ipak bio "krsh" u odnosu na AKAI Wink
Stiglo je nekih dijelova za neke nove projekte, a tu su i dugo čekani (od jula) TDA7294 za Apex B200... Smile

[attachment=12360]
Neki multiplex-i ovo ono Smile Sta se krcka u kuhinji ovaj radionici Big Grin
Uplanu je da napravim sa ovim kit-om (pločica, led brojčanik, MAX7219...) sat preko arduina i još će mi stići onaj senzor za temperaturu i vlažnost pa ću i njega probat tu uklopt.
Pa tu su i NE555 u SMD verziji za neke blinkere...
A IRF-ovu su za neke potrebe da se nađu pri ruci. Smile
E pa nije da samo vama stize ponesto... stiglo danas (i jos jednom nedavno) i meni. Poslao Bozic Bata...

Prvo mi je stigla jedna dobra maticna ploca, dual core procesor i 320GB HDD pa sam lepo poboljsao ostarelu kucnu "masinu". Tacnije crkla joj ploca pa se ispostavilo da bi bilo bolje da uz noviju plocu ide i procesor.
Pre neki dan pokusao da uradim upgrade Linux operativnog sistema na mom laptopu i sve je pobrljavilo jer hardver ne moze da podrzi. Opet uskace u pomoc gorepomenuti BB(King) i danas mi stize noviji procesor, 4GB RAM-a i 250GB HDD za laptop. Meni se Bozic Bata ukazao u obliku onog TDA tipa. Nista od mojih napora da ga ovde raskrinkam kao bitangu, nije urodilo plodom... ipak mi je sve to poslao. Mozda on i misli da cu ja zbog toga da promenim misljenje... ali se grdno vara - necu. Bitanga ostaje bitanga... u toj ulozi ne bih ga menjao!!! Vaistinu [Image: pozdravljam.gif]

Nema slikice... nemam ni cime a i N'UMEM kako treba! Moracete da mi verujete na rec.
Bitanga i princeza par .... ne ide toooo !
Ma, Boro, verujemo ti na reč da je PRAVA bitanga poslala darove! Smile
I svaka mu dala za to! Pohvalu, a šta ste mislili!
Hoćeš da kažeš da je Bora pinceza? Big Grin
(02-03-2015, 10:13 PM)TDA Wrote: [ -> ]Hoćeš da kažeš da je Bora pinceza? Big Grin

Pa skoro da je na dobrom putu.... zadnjih meseci jesam popiz.... mislim to...jelte...
Big Grin
ha ha Smile
Ko mi dira TDA gadjacu ga s`pracka direktno u oko direktno u celo... Big Grin

On jeste dusha ali i da li je dusha?!? Big Grin
Jeste... nemoj neko da mi ga dira...! [Image: hihihi.gif]
@boraomega jedno malo glupo pitanje da niste vi cika Bora BAS (Borina Amaterska Svastara)? Big Grin
AHA, to zna svako dijete, da je @boraomega BAS Bora
od glave do pete... Wink Vaistinu

...Zasto su ti kose pobelele druze?.....

Pozdrav 
Nemo da mi zavađate Boru i TDA, dovoljno se oni međuse čačkaju! Smile
(02-04-2015, 06:48 AM)Bocko Wrote: [ -> ]Nemo da mi zavađate Boru i TDA, dovoljno se oni međuse čačkaju! Smile

To je zato što je Bora iz Čačka! Big Grin
(02-04-2015, 09:08 AM)TDA Wrote: [ -> ]To je zato što je Bora iz Čačka! Big Grin

Još samo da zapeva "Kad sam bio mlad..." Big Grin
Aha, sad ste mene naterali "na kanal"?!
Samo malo... Big Grin