DIY Electronic projects

Full Version: Upravo stiglo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Neka je srećno i dugovečno!
Čestitamo!!!
Čestitam!!!
(08-02-2019, 05:18 PM)pakonja Wrote: [ -> ]Hvala drugari, predivan osecaj... Smile Morao sam da se pohvalim i mozda sam malo omasio temu ali ipak je - upravo stiglo... Big Grin Big Grin Big Grin

Živ bio i veliki delija porastao.

Nisi omašio uopšte, vidiš kako je lep, pu pu, da ga ne ureknem.
sve čestitke čovek!
Sve najbolje, ziv, zdrav i srecan bio![Image: smile.gif]
Čestitam na prinovi!
Sad valja obratiti puuno pažnje na podešavanje, ne treba preterati sa decibelima Smile
A dogodine sestricu da im rodite! Smile
Čestitam Pakonja!
Samo tako nastavi! Smile
Cestitam Pak Smile)
E mora jedno cuveno pitanje sa ovih prostora: A na koga lici Big Grin Big Grin Big Grin

Cestitam Pakonja. Sve najlepse.
(08-02-2019, 11:32 PM)BeliNinja Wrote: [ -> ]E mora jedno cuveno pitanje sa ovih prostora: A na koga lici Big Grin Big Grin Big Grin

Cestitam Pakonja. Sve najlepse.

Haha... prvo pitanje kada mi je zena javila je bilo da li je sve u redu sa detetom i sa njom, drugo pitanje je bilo da li je crnac Smile Pao mi je kamen sa srca kada je rekla da nije crnac Smile Inace prvi sin je kopija mene, a drugi na prvi pogled isto lici na mene... I'll call him mini-me v2.0 Smile

Mada je za prvog bilo cudno u pocetku, imao je belu kosu a ni supruga ni ja nismo plavi... i u komsiluku u roku od 2 meseca je bilo 4 bebe isto svi placusani.... postar je plavusan.... zamalo da dobije batine od oceva... Smile Smile Smile
Čestitam Pakonja!
Cestitam od srca!! 113 113 113
Čestitam Pakonja !
Čestitam Pakonja! Da ste živi i zdravi!
Pakonja čestitam, neka je momčina zdrav i glasan!
@pakonja cestitam i ja sa malim zakasnjenjem Smile

A ujedno da se opravdam a i pohvalim sto me nije bilo neko vreme da vas smaram svojim pitanjima o HW-u, firmware-u i sl. Smile

[attachment=30736]

Digitalna verzija:
https://www.youracclaim.com/badges/13c16...7ffcde47e2

(Stampanu jos cekam da dostave Smile)
cestitam hakeru,

evo i ja da se pohvalim, uzeh lapatopa posle 10 godina
polovan naravno
Big Grin
@vsavic, hvala i bravo na polozenom ispitu!

@ubledeli, cesitam na novom starom laptopu... Smile Nije hitno da li je polovan ili ne, bitno je da sluzi svrsi... Wink
[attachment=30758]Samo malko da se pofalim: ja sam malopre stigao, a ovo me danas obradovalo: 
Hvala veeeliko, VladoNZ! :Smile
Nadam se, da ću u skorije vreme da se pofalim i gotovim uređajem!