DIY Electronic projects

Full Version: Sve i svašta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Smile
TDA,pa niti ćufte nisu loše, pogotovo ako je sos od paradajza onako lijepo gust pa pire krumpir, ima da se udavim u tome. Smile

Inače bio sam kod rodbine na moru i sam imao sreće da naletim na ovako velike lignje koje su dobre za nafilati. One male nema šanse da bi ih filao,te spremim tako da napravim red krumpira,red lignji(razrezane) i red krumpira pa u ror.
Moramo da otvorimo i jednu temu o gurmanluku.
Čini mi se da bi moglo dosta da se napiše o tome a ne bi falilo ni sagovornika...
(03-24-2016, 01:05 PM)euronymous Wrote: [ -> ]Zamalo mikikg da prođe ovako za David Gilmour-a u Beču  Big Grin

Tesko u mom slucaju, David Gilmour je nas drugar, nesto bi smislio za karte, vidis da nas gotivi, evo mog ortaka Urosa re-Twitovao, lajkovao i prati ga, licno David Gilmour Big Grin

[attachment=19330]
Žali se Lala prijatelju: Bio sam kod tašte na grobu.
Spomenik je malo ispucao.
Izgleda mi da je veštica pokušala da izađe!
Čime oprati strojno ulje sa mobitela, starom ispao mob u ulje, odmah ga je ugasio, očistio kolko je mogao, ali pitanje je čime elektroniku očistiti ? Isopropanol ? Ili može 96% etanol
Alkohol iz apoteke Wink
Ja to obično čistim kontakt sprejem.
On sadrži 55-60% pentana, 14-16% izopropil-alkohola i 25-27% propan-butana.
Verovatno ćeš moći tom kombinacijom koju si predložio da očistiš.
Probaj prvo izopropanolom zato što je gušći pa onda etanolom.
Budem onda tako probao, dok ne dode novi digitalizator jer je stari na silu ISO otvarat i shebo digitalizator... Uglavnom hvala na savjetima Smile
 Stiglo ljeto Tongue
Juče uslikah jedan novi mural... Smile
[attachment=19486]
Baš mi je drago!
(04-08-2016, 12:59 PM)TDA Wrote: [ -> ]Genijalno! Big Grin
http://ultrakeet.com.au/write-ups/microc...ot-allowed

Ideja jeste luda, ali tog Australijanca za svaki slučaj treba upoznati sa sadržajem linka:
http://vukajlija.com/dokon-pop-i-jarice-krsti/484961

Pozz
He he, ponekad takve stvari mogu imati veoma opravdanu svrhu :-)
Tongue Big Grin Tongue
Danas napokon dovršio policu za ploče,falio mi je samo lesonit za stranju stranu. Ladice di idu CDi još nisu napravljene ali to može čekati.

[attachment=19555]

[attachment=19556]
fino popunjeno! :-)