DIY Electronic projects

Full Version: Sve i svašta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Ako,ako....

Možda nešto i napravimo.... :geek:

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="tda" data-cid="1958" data-time="1366316459"><p>Ako,ako....</p>
<p>Možda nešto i napravimo.... :geek:</p></blockquote>
<p>Ako pravis ko ja ima da bude, al sutra Big Grin</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Sad se probudih, ne mogu sve da isprocitam...&nbsp;</p>

Imam neku frku,trebam to da rijesim...

Moj problem je u tome sto sam pre nekog vremena primetio da me zena vara. Ja sam gitarista i stalno putujem i imam svirke po drugim gradovima i primetio sam da kad god pozovem zenu uvece ona nije kuci, kad dodjem ona uvek zuri da se prva javi na telefon, stalno je zovu neki muskarci, a u poslednje vreme sve cesce ide na pice "sa sestrom". Osim toga pre par dana je kod mene svratio jedan moj prijatelj gitarista i kazao mi da je video kod njega na tezgi moju zenu i nekog coveka. Osim toga me je pitao da mu pozajmim pojacalo. Ja sam mu odgovorio da cu da mu pozajmim ako mi dozvoli da se za vreme svirke sakrijem iza pojacala i gledam da li ce da naidje moja zena. Kad je svirka pocela cucnuo sam iza pojacala i posle prve pesme sam primetio da pomalo zuji. Imam Marshalla MG100HDFX pa me zanima da li je to zujanje mali problem ili treba da ga nosim kod majstora? Big Grin

Samo dotegni trafo i biće sve ok! :hyper:

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="HomeMadeAudioProject" data-cid="1962" data-time="1366317154"><p>Imam neku frku,trebam to da rijesim...</p>
<p>&nbsp;</p>
<p><strong>Moj problem je u tome sto sam pre&nbsp;nekog vremena primetio da me zena&nbsp;vara.</strong> Ja sam gitarista i stalno putujem i&nbsp;imam svirke po drugim gradovima i&nbsp;primetio sam da kad god pozovem zenu&nbsp;uvece ona nije kuci, kad dodjem ona uvek zuri da se prva javi na telefon,&nbsp;stalno je zovu neki muskarci, a u&nbsp;poslednje vreme sve cesce ide na pice&nbsp;"sa sestrom". Osim toga pre par dana je&nbsp;kod mene svratio jedan moj prijatelj&nbsp;gitarista i kazao mi da je video kod njega na tezgi moju zenu i nekog&nbsp;coveka. Osim toga me je pitao da mu&nbsp;pozajmim pojacalo. Ja sam mu&nbsp;odgovorio da cu da mu pozajmim ako&nbsp;mi dozvoli da se za vreme svirke&nbsp;sakrijem iza pojacala i gledam da li ce da naidje moja zena. Kad je svirka&nbsp;pocela cucnuo sam iza pojacala i posle&nbsp;prve pesme sam primetio da pomalo&nbsp;zuji.&nbsp;Imam Marshalla MG100HDFX pa me&nbsp;zanima da li je to zujanje mali problem ili treba da ga nosim kod majstora? Big Grin</p></blockquote>
<p>&nbsp;</p>
<p>Brate, oladio si me&nbsp;skroz kada sam poceo da citam, stvarno sam pomislio da pricas istinu. Idi bre.........</p>
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="BeliNinja" data-cid="2013" data-time="1366377186"><p>Brate, oladio si me&nbsp;skroz kada sam poceo da citam, stvarno sam pomislio da pricas istinu. Idi bre.........</p></blockquote>
<p> Big Grin Ha ha ha. Obojica ste genijalci. Mrak stos!</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Nemam vise lajkova? Koliki je limit? Tek sam dva-tri upotrebio.</p>

Brate, oladio si me skroz kada sam poceo da citam, stvarno sam pomislio da pricas istinu. Idi bre.........

ma riješena stvar,dotegao trafo kako mi je tda rekao i sad je sve ok,pojačalo svira kao kad je bilo novo! Smile Big Grin Big Grin

<p>Ma reakcija je bila sinoc oko 24.00 ne zna tacno kada, blejao sa curom u tv i citkao malo preko telefona forum i naletaim na Acin post KAD SE NISAM SLOGNUO. Devojka mi se smejala 20 min. A onda je pocelo, tako ces i ti morati da trazis resenje na forumu Smile</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>A ja njoj, a ti jos nist trazila pomoc? Big Grin</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Ti ces meni!!!!</p>

ma i ja se umalo šlognuo,pomislio da nije nešto drugo pa da moram prekopavati kompletan amp... sreća pa je riješenje bilo ovako jednostavno-hvala Bogu na ovakvim mjestima i ljudima sa korisnim savjetima,ko zna koliko bi mi neki majstor uzeo za ovo a pitanje je i da li bi se i sam sjetio da je mehanički nedostatak bio u pitanju! sreća pa je ovako riješeno,kažem ja tebi...

(kh-hh-hhh... Smile )

<p>Sigurno Big Grin</p>

Big Grin

Kolege me pitaju zašto se smejem.....

pa zato što je smiješno jbg... Big Grin Big Grin Big Grin svi su se nasmijali kad su čuli! Smile

Hoću da napravim SMPS, a imam samo bipolarce, EE33 i LM494. Ima neko nešto provereno?
Jbg! Zatvorio se Kelco.

[attachment=1315:xyz.jpg]

a ni lamela mi nije bolja... Sad

Bip!

Au j*bote! Od ovoga može da se rikne!

Ajde opet al bez distorzije.

<p>http://www.youtube.com/watch?v=arMygwajLu8&amp;feature=related</p>
<p>http://www.youtube.com/watch?v=cTMN_KobQF4</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&amp;v=xGTbQuhhluY&amp;NR=1</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Trosi k'o upaljac :-)</p>
<p>http://www.youtube.com/watch?v=-VF0JwxQqcA</p>