DIY Electronic projects

Full Version: Sve i svašta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ahahahaha!
A isto se zovu.... Tongue
... i isto rade...
Komso, srecan ti put i posalji nam koju slicicu dok se snadjes Shy
Big Grin Big Grin Big Grin Biće slika!!!,pa nisam ja znao da ima novosadista na forumu ili iz komšiluka!? Big Grin
Vlado, mozda ti se pridruzim do godine ako me nadjem nesto blize. Uglavnom ovde necu da trunem.
Zelim ti sve najlepse.
Ne gledaj ništa bliže,čak i englezi beže iz engleske na NZ,ne znam šta si po struci ali ima posla... I brzo se odlučuj dok ne zatvore kapije...
Jel može neko objašnjenje, to vezano za Novi Zeland, kako se može otići tamo i kako se posao dobija i slično?
(06-26-2015, 08:33 PM)Vlada021 Wrote: [ -> ]To je bivša devojka i to se stvarno desilo....,sad imam ženu pa ide samnom Big Grin

Što te je više njih varalo to bolje
Može,nađeš agenta u gradu koji ti odgovara ovde https://iaa.ewr.govt.nz/PublicRegister/Location.aspx ,pošalješ mu mail da bi da radiš to i to,tačnije samo ono što si završio,on ti pošalje ugovor da mu daješ odrešene ruke u traženju posla i to je to,dalje ti on govori šta-kako. Naravno u tom ugovoru će stojati i cena njegovih usluga...
A šta se treba imato od škole mislim koji stepen, trogodišnja ili četverogodišnja srednja škola, strani jezici?
Srednja škola i za taj smer koji imaš za to ti i traže posao,to što ti znaš nešto drugo da radiš nema veze sem ako nemaš dokaze da si nešto drugo radio.
Srećan put Vlado! Sve najbolje ti želim tamo!
E pa hvala,samo još malo da pozajmim novaca na kamatu i odoh...
Da li je to 100% sigurno da nećeš zaglaviti tamo u nekakve probleme i slično kada odeš tamo?
Makso kakve probleme tamo???,ja sam ovde u problemima. Potpisao sam ugovor sa firmom na 2 godine i u pasš mi je upisano gde radim (viza)...
Budi siguran da ce oni sa svoje strane ispostovati 101% sve sto je dogovoreno.
To je sigurno!,pa nisu oni mi Big Grin ,vidim kako mi brat prolazi tamo,mole ga da ne radi prekovremeno i subotom i to ne zato što im je žao para nego što im MI nismo normalni sa preko 40 radnih sati nedeljno.
mladi fudbaleri,košarkašice,vaterpolisti... baš nas krenulo!   Blush Angel Smile čestitke sportistima!
NodeJS … Kad spomenu da to radi na Embeded platformama za turbo motore gde "evente" (dogadjaje) sa senzora obraduje NodeJS, sve mi je jasno kuda to vodi Smile
NodeJS i JavaScript su sada postali doliko dobro programsko okruzenje da mogu da se prave stvarno vrhunske stvari i da to radi bas bas dobro!

https://www.youtube.com/watch?v=Rip_3nbk7Rw
Bane, da nisi mozda ono ti na slici? Ovaj prvi sa leve strane...