DIY Electronic projects

Full Version: Sve i svašta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Zato sto su svi dotle dosli preko neke veze ili partije. Ja sam 10000000 puta rekao da sve dok se svi bave politikom i dok svi muljaju tako ce nam i biti.
Pa ne moze bre dete da se rodi a da nemas neku vezu u porodilistu i da ne das nekom pare.

Ako se neko zaposli preko politicke veze ne moze posle istitaj da pljuj po njima.....

Prosto je to.
(07-10-2017, 06:30 PM)TDA Wrote: [ -> ]Imam ja od M75 ako ti završava posao.

Meni treba to iz kutije, kutiju zadrži. Završiće posao Smile

Kutija ima na Kupindu po 99 din.
Paaa cika Branko, probaj da je kupis na kupindu tj 4 komada, cik ako smes.... to je isti cika sa k.prodajem....

@Beli, ja sam i mislio na ove nestranacke, ljudi bezVeza i vezica, zasto cute a u velikoj su vecini... ma dzabe se nerviram...
Inace isto dumam kao i ti....

Ps
sad ce Aca da nas kritikuje da se manemo toga....
(07-11-2017, 06:30 PM)Аритон Wrote: [ -> ]Paaa cika Branko, probaj da je kupis na kupindu tj 4 komada, cik ako smes.... to je isti cika sa k.prodajem....

@Beli, ja sam i mislio na ove nestranacke, ljudi bezVeza i vezica,  zasto cute a u velikoj su vecini... ma dzabe se  nerviram...
Inace isto dumam kao i ti....

Ja kupio nekoliko kutija od nekih upaljača za minobacače. Evo je jedna sa mnom na moru.
Vodonepropusna sto posto, za sitniš super.

A o politici i sr....ma u državi bi mogli 10000 strana, zato nemojte o tome.
Te kutijice su dobre i za ulja i masti, uljne pare, prilicno visoku temperaturu trpe... ja probao jednu pola sata na 120 stepeni i nista, mrdnula nije...
(07-11-2017, 06:30 PM)Аритон Wrote: [ -> ]Paaa cika Branko, probaj da je kupis na kupindu tj 4 komada, cik ako smes.... to je isti cika sa k.prodajem....

@Beli, ja sam i mislio na ove nestranacke, ljudi bezVeza i vezica, zasto cute a u velikoj su vecini... ma dzabe se nerviram...
Inace isto dumam kao i ti....

Ps
sad ce Aca da nas kritikuje da se manemo toga....

neće Aca da kritikuje nikog zato što razmišlja svojom glavom a pri tom nikog sa foruma i šire ne vređa. i on ima sličnih, istih a i drugačijih razmišljanja, neke napiše-neke kaže a na sva voli da čuje i drugo-treće-četvrto mišljenje pa da ponovo razmisli. samo bez da se vređamo,i sve je ok.
.
inače slažem se potpuno sa ali doslovno svim u nekoliko prethodno napisanih postova navedenim.
tako da... Smile saslušajte druge ali budite neposlušni i razmišljate svojom glavom,samo tako možemo stajati iza onog što smo napisali. Wink
Ma ja i ne volim te teme da se dohvatam. Dzabe se nerviram.
Politikom kuj se bavi.... nacisto ce pobrljavi.... ????
sve ima svoje granice,sreća ovog foruma što se te granice (bar po meni) ne prelaze,a to su granice zdravog razuma. ovde to nije zasluga bilo kojeg pojedinca nego svih nas kao okvira društva,drugara,prijatelja,organizacije...nazovimo to kako god.
a sad svima po 15% crvene opomene čisto da se ne opustimo! Smile
(sreća je znati ljude poput vas! ili bar dio sreće... Smile )
Moze li meni 14,9999% Tongue
jok,zato što tražiš povlastice dobiješ 15,99 onako ovovremenski! Wink
I sam ću od svojih kolega ovim linkom da zaslužim minuse,ali slažem se sa čovekom pa uz sav rizik puštam link jer smatram da je to situacija "na terenu",u današnjem rasporedu snaga:
https://m.youtube.com/watch?v=2aMep67Vfu0
U dva minuta,da se ne svađamo... Smile
Neće oni nikada promeniti svoju politiku, od toga žive !
Ista meta - isto odstojanje još od vremena Kolumba ...
Ne vredi prljati ovaj forum sa takvim stvarima.

Pozz
istina živa,ali ovaj koliko znam nije političar. to mi drago, zato prljanje...
(07-11-2017, 05:18 PM)Аритон Wrote: [ -> ]nego sta se desava sa fiatom
c,c,c... crni Tda...

Uradio generalnu. Otišli klipovi, karike i ventili. Smile
Sad ide ko Zmaj. Smile
Ma samo da im se ne usele "ausPuhovi" u automobile ... Smile

https://www.youtube.com/watch?v=5tRG6yX2P34
...poput ovog kojeg su naneli ljudi oko desetak postova ranije. hajde neka se i sam vadim na četvrti amandman koji kod nas (valjda) i ne važi (makar direktno), ali ako nikog ne vređa a pri tom navodi na razmišljanje svojom glavom valjda je to svrsishodno pa kao takvo ima pravo da se nađe na forumu? Oliver sa svoje pozicije rekao,ja se sa svoje pozicije slažem. hoće li imati mnogo odjeka-teško,zbog svih izvora informacija u današnjoj situaciji, a ima li smisla pisati o tome - moje je mišljenje da ima,zato i pišem ovo POTPISUJEM podložno sankcijama ostalih urednika. rekao bi i da se slaže sa pravilnikom foruma,radi se o politici ali ne o lokalnoj nego o situaciji na našoj planeti, a ista nam je svima. ako ga ima jedan je Bog,i jedna majka priroda,pod istim Bogom svi prirodom dani, a eto trude se "ONI" da nas razlikuju? e pa na to ne dajem ni pet para,a za zdrav razum...nije mi teško da napišem neko brdašce slova u (nadam se) smislenim rečenicama. I takođe se nadam da nije protiv pravila foruma Smile
(07-11-2017, 08:29 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]jok,zato što tražiš povlastice dobiješ 15,99 onako ovovremenski! Wink

A moze i tako Big Grin
Nego manimo se corava posla, sitna smo riba u moru plavom Sad
Bas naprotiv, nema sitne i krupne ribe, svi smo ljudi i tako treba da se smatramo... i za sve ista pravda da vazi...

HMAP, ma opleti odmah meni 30% crvene opomene da se smirim, pa nek ide zivot...

Tda, zebavaj ti, ce menjas brzine sas kisobran ko u resou4.
nego Milane nadjoh trafo za paket 2X24VAC
Ako o sebi mislite da ste mali nikada nećete ni porasti!