DIY Electronic projects

Full Version: Sve i svašta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Svi proizvođači torusnih trafoa ih prodaju. Kod Trafka (www.trafco.rs) je komplet 270 din + pdv.
Hvala. Nije mi palo na pamet za Trafco. Do sada sam sve narucivao u Trafomaticu a na njihovom sajtu nema nista o ovome.
matori je bio kralj...
Blažen među anđelima, RIP BBK
Jednom davno, čini mi se da je Tito još bio živ (ali ne zadugo), kaže meni drugar: - Ajmo na koncert B. B. Kinga (mislim da je bio u Beču) dok matori nije umro!

Nisam uspeo da odem (nisu mi dali pasoš, jer sam bio pred regrutaciju, a to se smatralo kritičnim periodom za bežanje u inostranstvo), ali "matori" požive još 3,5 decenije nakon toga i nasvira se još par hiljada koncerata posle tog.

Počivaj u miru, Legendo...

P.S. Da li će ga sahraniti sa svojom Lusil?
The thrill is gone.

Za nekoga ko je prve bluz numere u životu čuo sa njegovih ploča, ovo je posebno tužna vest.
Slidža govori više od hiljadu reči Big Grin
(05-18-2015, 07:39 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]samo za euronymousa! Big Grin

https://www.youtube.com/watch?v=3H_EOlx5A_g

Kako je ovima dobro, pravopisna lekcija za kafanskim stolom Big Grin
Smile i,šta misliš je li "metal sviraču" ili "metal sviraću" Big Grin ili ćemo to da riješimo na sledećem skupu? Wink
- Mislim da treba da prekinemo sve, ne želim više da budem s tobom.
- Hm, dobro.
- Zar ćeš tek tako da odeš?
- Pa rekla si da nećeš više.
- Ali ja sam žena, kad kažem ne, to može da bude i ne i da i možda i verovatno, a najčešće sve zajedno, tvoje je da otkriješ.
- Ok, prelazim u pedere, možda će da me tuku na ulici al bar ću znati uvek na čemu sam, i bukvalno i metaforički.
Pre 15-tak godina njegov test disk (koji su valjda dobijali kupci zvucnika) je bio prilicno popularan. Koliko se secam i muzika je bila dobra.
(05-18-2015, 10:08 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]Smile i,šta misliš je li "metal sviraču" ili "metal sviraću" Big Grin ili ćemo to da riješimo na sledećem skupu?  Wink

Evooo rešenjaaa!

Ja znam, a vi kako hoćete Big Grin
koliko para i gdje?
(05-20-2015, 04:30 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]koliko para i gdje?

O čemu je reč?
cd,ako si ga ti kupio?
(05-20-2015, 05:07 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]cd,ako si ga ti kupio?

A to, jesam, kupio sam, nešto preko 1k dinara za oba Perina albuma u Delfi knjižari kod SKC-a.