DIY Electronic projects

Full Version: Sve i svašta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(06-15-2014, 10:15 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]kakav glas...

A i stas nije los...... Smile

Volim plavo makar i ofarbano.....
(06-15-2014, 10:23 PM)Gosha Wrote: [ -> ]
(06-15-2014, 10:15 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]kakav glas...

A i stas nije los...... Smile

Volim plavo makar i ofarbano.....

ovako nešto?? :



Angel Heart Smile
'de me nadje.....
Kad smo se dotakli "glasa", po meni je glas Divne Ljubojevic nesto neverovatno, predivno nesto.
Jeste neka druga muzika u pitanju (A cappella) ali tim je jos zadivljujuce, samo glas, tu nema procesora, reverba i ostalo modernih sprava, to se snima sa dva mikrofona u prostorijama koje same po sebi imaju takav zvuk (room), bez ikakvog dodatnog "farbanja".
To ako naletite na neko originalno CD izdanje, to se ne propusta. Ima i dosta snimaka na YouTube …

Imate i vi Nišlije lika za medalju!!!
Znam ga lično. Predavao je pevanje mojoj kćeri.

Prof. Vojislav Spasić, glas samo jednom takav!

Ima oktava ceo dan :-)





(1;30 pa na dalje, da se smrzneš!)

(06-16-2014, 01:10 AM)mikikg Wrote: [ -> ]Kad smo se dotakli "glasa", po meni je glas Divne Ljubojevic nesto neverovatno, predivno nesto.
Jeste neka druga muzika u pitanju (A cappella) ali tim je jos zadivljujuce, samo glas, tu nema procesora, reverba i ostalo modernih sprava, to se snima sa dva mikrofona u prostorijama koje same po sebi imaju takav zvuk (room), bez ikakvog dodatnog "farbanja".
To ako naletite na neko originalno CD izdanje, to se ne propusta. Ima i dosta snimaka na YouTube …


U pravu si.
Moj tast je baš voli i kad god napravim neko novo pojačalo on ga po njoj ocenjuje.... :)
Mada i ovo odlično zvuči mada ne slušam ovu vrstu muzike:
Ajd' da se prikljucim i ja.
Obzirom da zadnju godinu "lovim" po youtube-u ulicne svirace evo nekih stvarno Ok likova ,imam ih u bookmarku makar 500


[/quote]

manijak Smile

[/quote]

I "mali" deny fenomelan glas

[/quote]

I jedan od najboljih sempler pevaca odgovor na bucin post originalni text stil pevanja stereo mc`s fenomenalan meni

[/quote]
(06-19-2014, 08:39 AM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]
http://www.rts.rs/page/magazine/ci/story...D1%83.html

Koliko li bi se zvuk poboljsao da su uzeli modlicu za Maffine umesto ove za vanilice .......SmileSmileSmile
Daj bre mikikg što nam praviš zazubice?.... Vaistinu
I oni meni prave zazubice Smile Ali bar lepo da se vidi kako to rade neke firme ...
Dynaudio su se nesto "udruzili" sa TC Electronic a oni su moji "puleni" i salju mi promo materijal pa tako videh te stvarcice ...
[Image: 10402847_781644558536728_5018978051824792530_n.jpg]

I jedna za ove kisne dane
[Image: 10300659_771186356249215_1192498175916143160_n.jpg]
Ma negde gubi kontakt.... pa jbga TDA rekli smo da ne komplikujes...

[Image: negde_gubi_kontakt.jpg]

Macola izgleda zavrsio trafo za LLC. (joj)

[Image: LLC_trafo.jpg]
Da li je ovako jednostavnije?
[attachment=8504]

P.S.
Hahahahaaaaa!
Dobar trafo!!!
Liči na onaj što ga je HMAP motao.... Big GrinBig GrinBig Grin
Jbg. Teško ga mogu završiti daljinskom metodom B.Bašta - Kragujevac :-)
Pa nije valjda da si to doziveo kao nekakvu kritiku... stvarno je mala sala i prva asocijacija kad sam video sliku na NET-u. Ti si toliko vec pruzio i poklonio ovde svima da je neka dalja prica bespredmetna!
Ma opušteno. Shvatio sam kao lepu šalu. Vidiš valjda smeška u mom postu.
Nije stavio cvidže... Big Grin