DIY Electronic projects

Full Version: Sve i svašta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Deki, ne širi dezinformacije da ne počnem da kačim gole guze sa plaže koje sam danas uslikao za teslu017.
Kolika je danas bila temperatura u Beogradu? Smile
(08-26-2015, 11:20 PM)TDA Wrote: [ -> ]Deki, ne širi dezinformacije da ne počnem da kačim gole guze sa plaže koje sam danas uslikao za teslu017.
Kolika je danas bila temperatura u Beogradu? Smile

Hehe... Pajz te vas dvoje, da vas snajke ne okače za j@jc@, za gola dupeta Big Grin
Prijatno toplo +28C
Wink
TDA je Braaaaaaaat misli na mene Big Grin

Saggit zar mislis da mi ne znamo da sakrijemo fajlove koje su samo za nase oci? Tongue
Počivaj u miru legendo!

Počivaj u miru Borise legendo!
Zbogom legendo....
R.I.P.
Još mi odzvanja njegov zvonki glas sa koncerta na Ušću! Jedinstven i neponovljiv!
Jbg. Sad
Ode legenda....
Danas sam  doznao za jedan zanimljiv predmet kojeg punkeri i ostali slični koriste u kožnom nakitu- metalni šiljci. http://www.ebay.com/itm/LOT-DIY-14mm-Bla...3cccee4d31 Jedan kolega ih je uzeo za nogice za uređaje i tko sam ja da mu se protivim ili ga gnjavim nekog tokara koji bi me oderao ko mačku da mi tako nešto istokari. Jedno vrijeme sam sam radio od drveta tako ča sam izrezivao valjčiće sa krunskom pilom ali ovo je riješenje za sitne pare a izgleda sasvim ok. 
Jedini problem koji vidim je taj da je baza promjera samo 7mm pa možda neki Alephi i ostala teška braća ne bi dobro sjela na tako nešto uređaji do nekih 10kg bi sigurno bilo ok za takve šiljke.
[Image: giphy.gif]

Big Grin
(09-02-2015, 05:32 PM)tesla017 Wrote: [ -> ][Image: giphy.gif]

Big Grin

E vala, bas tako Smile
Auto na vazduh , puni se na punjenju guma !
(08-27-2015, 03:01 PM)tesla017 Wrote: [ -> ]TDA je Braaaaaaaat misli na mene Big Grin

Saggit zar mislis da mi ne znamo da sakrijemo fajlove koje su samo za nase oci? Tongue

Od Klementine da nesto sakrijes!
Pa ti Tesla... jos verujes u bajke Big Grin
Sto bi rekao Molder "I want to belive" Big Grin

Eeee...

[attachment=16435]
Deder, preved' ti nama šta pišuvata Big Grin
Car stavio iphone u mikrotalasnoj jer je procitao na nekom forumu da se puni za 2 sekunde Big Grin
Skapirao sam. LEGENDA Big Grin Big Grin