DIY Electronic projects

Full Version: Sve i svašta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
<p><span style="color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;">Nsiam vrevalo da zpavrao mgou rzmaueti šat čtaim. Zaavljhuujći nobniečoj mćoi ljdksuog mgzoa, pemra irtažsiavnjima nučainka, njie vžano kjoim su roedsldoem npiasnaa slvoa u rčei, jdieno je važno da se pvro i psldeonje sovlo nlaaze na sovm msteu. Otasla solva mgou btii u ptponuom nerdeu i bez ozibra na ovu oloknost, tkest mžeote čtiati bez pobrelma. Ovo je zobg tgoa što ljduksi mzoak ne čtia savko slvoo poebsno, već rčei poramsta kao cleniu. Oavj preomećaj je šljiavo nzavan tipoglikemija. Kome su još vaanži grmaaitka i prapvois?</span></p>

Mislim da to deluje samo na muškarce....

Žene su previše sitničave za tako nešto. Odma bi počele da se bune kako nešto nije u redu ne trudeći se da pročitaju tekst do kraja. Big Grin

<div style="margin:0px;color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;"><span style="color:rgb(0,0,128);font-size:13.5pt;">G</span><span style="font-size:13.5pt;">lavni italijanski mafijaš otkrije da ga potkrada njegov knjigovođa, Guido, i ukrao mu je $10 miliona. Njegov knjigovođa je gluvonem. To je i bio razlog što je dobio posao. Pretpostavili su da Guido nema ništa da čuje pa ne može da svedoči na sudu. Ode mafiozo kod Guida za njegovih $10 milliona, i vodi advokata da mu prevodi na znakovni jezik.</span></div>
<div style="margin:0px;color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;"><span style="font-size:13.5pt;">Kaže mafiozo da prevede: "Pitaj ga gde su pare!" Advokat, koristeći znakovni jezik, pita Guida: "Gde su pare?" Guido mu odgovara: "Nemam pojma o čemu pričaš." Advokat prevodi mafiozi: "Kaže da nema pojma o čemu pričaš." Mafiozo vadi pištolj, uperi Guidu u glavu i reče: "Bolje da se priseti ili ću da ga ubijem!" Advokat kaže Guidu: "Ubiće te ako mu ne kažeš." Guido mu odgovori na znakovnom jeziku: "OK! Pobedio si! Pare su u braon aktovci, zakopane iza kuće mog ujaka Bruna." Mafiozo pita advokata: "Šta kaže?"&nbsp;</span></div>
<div style="margin:0px;color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;"><span style="font-size:13.5pt;">Advokat:&nbsp;</span></div>
<p style="color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;"><span style="font-size:13.5pt;">"Kaže da nemaš muda da &nbsp;opališ!"</span></p>
<p><span style="font-size:14px;"><span style="color:rgb(0,0,0);font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;background-color:rgb(222,227,231);">Dobio Mujo poziv od brata da ga poseti u Njujorku i zadesi se 11 Sept. bas u avionu koji je udario u kule. Srusile se obe kule, na ulici hiljade ljudi svi zanemeli i gledaju kako se polako sleze prasina na brdo rusevina, kad pocese da se mrdaju neke grede i blokovi na rusevini... svi zabezeknuti... iskobelja se iz njih Mujo nekako, sav beo ... otresa sa sebe prasinu i gundja: ... E jeb'o vas 'vaki aerodrom!</span></span></p>
<p>Aco sta mislis o 2 ova po kanalu</p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://store.comet.rs/Catalogue/Product/9142/'>http://store.comet.rs/Catalogue/Product/9142/</a></p>
<p>greska je na slici 200mm je sirina a 160mm je duzina odnosno</p>
<p>cena je ok a prilicno bi mogli da ohlade i pristojno izgleda.... mislim da je 71mm preterano....</p>
<p>ili jos bolje oval. smesna je razlika u ceni&nbsp;<a data-ipb='nomediaparse' href='http://store.comet.rs/Catalogue/Product/9143/'>http://store.comet.rs/Catalogue/Product/9143/</a></p>
<p>slobodno i drugi komentarisite nego za Acu znam da ima dosta iskustva u nabavljanju hladnjaka</p>
<p> Big Grin</p>
Upoznao sam devojku koja prica
tako brzo da sam na kraju svake
recenice ocekivao da mi kaze da
se posavetujem sa lekarom ili
farmaceutom
..Nemozes ti biti toliko ruzna
koliko meni treba njemacko
drzavljanstvo ..
imam zgodnu, pametnu, ljubaznu i
bogatu devojku… Samo da se ne
sretnu njih četri

[attachment=7573:pijane ulice.jpg]

Na času deca pričaju čime se bave njihovi roditelji.
- Moj otac je saobraćajac, imamo dosta para i lepo živimo – kaže Jovica.
- Moja mama je prostitutka, imamo dosta para i takođe lepo živimo – kaže Marica.
- A moj otac je vozač kamiona. Da nije saobraćajaca i prostitutki, i mi bismo lepo živeli – kaže Perica.
<p>Bio pozar u karton sitiju i Ciga prijavljuje panduru sta je sve izgorelo:<br>
- Lcd televizor!<br>
Pandur napise.<br>
- Bosh masina za ves!<br>
Pandur napise.<br>
- Bosh pegla!<br>
Pandur ga gleda pa napise.<br>
- Bosh masina za sudove!<br>
Pandur popizdi pa mu kaze:<br>
- Ajde bre Cigo ne lazi toliko, pa ti nisi ni struju imao ovde dovedenu!<br>
Uuu dobro me podseti... pisi - Agregat honda na dizel...</p>
<p>Zaustavi policajac vozača:<br>
-Smrdite na alkohol, jeste li pili?<br>
-Jesam.<br>
-Šta ste pili?<br>
-Piši graševinu, jer Chardonnay ionako nećeš znati da napišeš.</p>
Cale, koja je razlika izmedju besplatno i dzabe? - pita Perica<br><br>
Aha, pa to ti je jednostavno. - odgovori cale.<br>
Jel ti je skola besplatna?<br><br>
Pa jeste cale! - Perica<br><br>
Pa jel se skolujes besplatno? - cale<br><br>
Pa skolujem se. - zbunjeni Perica<br><br>
Pa dzabe sine, dzabe se skolujes... - pojasnjava cale<br><br>
Smile smajli, ali ipak tuzno je to....

Može li neko da kontaktira Acu Jevtića? Ne uspevam da ga dobijem na mobilni a hitno mi treba.

Postojim samo zbog tebe...
Ću postojim još malo, pa ću sednem.

Može li neko da kontaktira Acu Jevtića? Ne uspevam da ga dobijem na mobilni a hitno mi treba.

Našao sam ga! Smile

matrixhifi.com/ENG_verdadcables.htm<br><br>
Dobar tekst ali dobri i kablovi Big Grin<br><br>
www.amazon.com/gp/aw/d/B000J36XR2/ref=redir_mdp_mobile/181-6536926-5528265
<p>Eto, a meni ne veruju... a moja objasnjenja i tvrdnje stoje vec godinama na forumima i u mojoj Svastari!</p>

evo jedna duža a istinita (i naravno postavljam ovde jer sam siguran da je to poslednje mjesto gdje će moja žena potražiti ikakav tekst a posebno ovakav Wink ):

ŽENAMA STALNO MORAŠ DOKAZIVATI ...
- Ako su bogate, da nisi s njima zbog njihovog novca;
- Onima mladima i lijepima, da nisi s njima zbog njihove mladosti i ljepote;
- Ako ih pogledaš kao muškarac, onda misle da si s njima zato što bi ih ševio;
- Ako im pokažeš da ih možeš i ne ševiti, onda sigurno imaš drugu;
- Ako po cijeli dan radiš da zaradiš, onda te nikad nema s njima;
- Ako si s njima, onda si jebena ništarija od čovjeka i samo smetaš
umjesto da budeš koristan;
- Ako ih držiš na dlanu, brineš oko svega, kuhaš, pereš, peglaš...
onda si zadnji papučar i samo si naizgled muško a one bi frajera od
kojeg im gaćice padaju kad ih samo pogleda;
- A ako ih pogledaš tako da im gaćice skliznu same od sebe, onda si
onaj kojega treba izbjegavati jer si premazan svim mastima;
- Ako ih voliš onda si im dosadan, jer kome treba frajer koji trči na svaki njen mig;
- Ako ne trčiš na svaki njen mig, onda si sebično đubre koje gleda samo
svoju guzicu i nije te briga za njene osjećaje i potrebe;
- Ako im se obratiš razumom, onda pizde što ne razumiješ da one jednostavno pizde jer moraju pizdjeti. Imaju hormone;
- Ako im pokušaš objasniti najjednostavnije tehničke stvari, onda se
okrenu, jer one su žene, nije to njihov posao da se zamaraju tehnikalijama, zašto nas uostalom imaju i trpe;
- Ako ih zaobiđeš u tehničkim pitanjima, onda ne cijeniš njihovu
emancipaciju i podcijenjuješ njihovu inteligenciju;
- Ako im kažeš kako su lijepe, onda si jeftin, prozirni laskavac iza koga
stoje skriveni motivi;
- Ako im ne kažeš da su lijepe, onda se toga sjete u nekom trenutku i rasplaču jer im nisi rekao;
- Ako se lijepo obučeš, namirišeš, onda sigurno imaš ljubavnicu;
- Ako se ne obučeš lijepo, ne namirišeš, onda je sramotiš pred svima;
- Ako se sviđaš i drugim ženama, onda si prokleti kurvar kome su njegove
fufe i drolje važnije od vlastite žene i porodice;
- Ako se ne sviđaš drugim ženama, onda je ona sirota, bila slijepa,
mogla je imati onog koji se sviđa ženama, pa da joj sve zavide;
- Ako štediš, onda si prokleta škrtica;
- Ako potrošiš, onda si raspikuća;
- Ako si nježan ljubavnik, onda si mlakonja, Hello Kitty;
- Ako si žestok ljubavnik, onda si grubijan koji ne shvaća da ženi treba nježnost;
- Ako si vedar i veseo, onda si djetinjast, neozbiljan, ne razumiješ težinu života;
- Ako nisi vedar i veseo, onda je samo utrpavaš u još veću bijedu kad je situacija i bez tebe ozbiljna a njoj treba neko vedar i veseo;
- Ako joj pomažeš u kući, onda samo smetaš kad i onako ništa ne napraviš kako treba, radije nađi sebi neki hobi;
- Ako imaš nekakav hobi, onda ti je svaka glupost važnija od toga da njoj pomogneš u kući;
- Ako ih pokušaš razumjeti, onda si definitivno na putu za ludnicu !

zašto žene žive duže od muškaraca?

zato što nemaju ženu! Wink Smile