DIY Electronic projects

Full Version: Sve i svašta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.


(04-23-2014, 06:28 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]ljudi - čujte samo šta naš drug Marshall radi na gitari !!!

https://soundcloud.com/zarkopetkovski/fa...gwie-cover
https://soundcloud.com/zarkopetkovski/ar...-from-hell


ovo morate čuti!

Marshall divim ti se najiskrenije!!!

Au!!!!
Čoveče!!!! Smile
Pa on razbija!!!!
Svaka čast Marshall!!!!!
Uh lomljenje prstiju sa Yngwie-em Smile
Odlicno!
Svaka čast Marshall!
Marshall - šiješ!

Hocemo jos

Stvarno svaka čast!
@Marshall, gitaru na rame i pakuj kofer za KG Big Grin
Svaka čast!
euronymus, ko je tebi dozvolio da pišeš ranije od mene?! Smile gdje si ti rano poranio?

i još jedno: dolaziš li ti u Kg?
-Ljubav je kao prdež.
Ako forsiraš, samo ćeš usrati stvar.
Ahahahahahahahha
(04-24-2014, 06:28 AM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]euronymus, ko je tebi dozvolio da pišeš ranije od mene?! Smile gdje si ti rano poranio?

i još jedno: dolaziš li ti u Kg?

Valja se za 'leba zaraditi Big Grin

Za KG pojma nemam, nadam se da ću početkom sledeće nedelje znati kakva je situacija na poslu, zbog toga se neizjašnjavam u vezi dolaska.
(04-24-2014, 07:03 PM)euronymus Wrote: [ -> ]
(04-24-2014, 06:28 AM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]euronymus, ko je tebi dozvolio da pišeš ranije od mene?! Smile gdje si ti rano poranio?

i još jedno: dolaziš li ti u Kg?

Valja se za 'leba zaraditi Big Grin

Za KG pojma nemam, nadam se da ću početkom sledeće nedelje znati kakva je situacija na poslu, zbog toga se neizjašnjavam u vezi dolaska.

ha ha ha pa mislio sam da samo ja tako rano ranim! Smile
Stigla i meni kutija za TDA2030A + BT, sad trebam bušiti i smještati, ali pošto kutija (alminijum) ima i poneku dublju ogrebotinu pa me zanima savjet kako da to ošmirglam, kojom granulacijom i da na kraju kojom pastom da ispoliram ili onim tvrdim kredama (samo nemam one četke što ide na trn za poliranje a i skupa je) da dovedem do visokog sjaja (chrom izgled) i kojim bezbojnim lakom da ofarbam?
Ja Aluminijum obično odnesem kod ortaka na plastifikaciju (elektrostatičko farbanje) u crnu ili neku drugu boju..
Pošto kontam da želiš da ostane u boji aluminijuma namam pojma. Znam da je Zero meni prednju masku posle brušenja preprskao Plastik70 sprejem da bi je zaštitio od otiska i ostalih gluposti kojima je aluminijup podložan posle brušenja...
Jooojjj ljudi izvinjavam se jer se ovde svasta pricalo o meni a ja bog zna gde sam .. Hvala vam puno na pohvale ..a posebnu zahvalnost na HMAP za demonstraciju mog rada .. hvala vam puno iz srca ..ljubim vas.. Big Grin
Nema izvinjenja, nego sledeci skup pakuj gitaru i pravac da ti to opletes uzivo. Smile
Nije nikakav problem ..ako ima skup ponovo, planirajte i mene .. spremam se od sad.. Smile
:O i sad?