DIY Electronic projects

Full Version: Sve i svašta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Zjeee 113 113 113
Ostao sam bez reči! Smile
Hvala TDA .. malo bluziranje na vrucini Smile
Marshall,

Baš sam uživao u svirci. Svaka čast!
Evo jednog dobrog vica, po meni najboljeg kog sam čuo ove nedelje:
-------------
Neki stariji lovac, koji je bio poznat po svom lovačkom umeću, hvali se u kafani da može vezanih očiju da prepozna koja je životinja ubijena, i kojim oružjem, a samo da ga puste da zavuče prst u rupu od metka.
Mladi lovci koji su bili sa njim u kafani, opklade se sa njim, u turu pića. - Ako on pogodi, oni njemu piće, a ako ne pogodi, on celom stolu piće.
Prihvati on, vežu mu oči i donesu prvo lisicu. Gurne on prst u rupu od metka i kaže: "lisica, ubijena šesnesticom."
Pogađa on tako celo veče, bez ijednog promašaja. Brdo pića pred njim, tako da je se napio do onesvešćivanja.
Odnesu ga kući u krevet i ostave da spava.

Ujutro kad je se probudio, sve ga boli do poslednje koščice. Pogleda on u ogledalo, kad ima šta da vidi. Prebijen i sav plav od batina.
Pita on ženu: "Ko me ovako prebi ženo?"

Ja, majku ti tvoju hohštaplersku!!!
Gurnuo si mi prst u onu stvar i rekao da je u pitanju tvor ubijen protivavionskim topom...
Ja samo da kažem da sam postao tata po drugi put još jednoj devojčici. Smile
(08-05-2016, 05:01 PM)Macola Wrote: [ -> ]Marshall,

Baš sam uživao u svirci. Svaka čast!

Hvala puno Macola .. drago mi je ...
(08-05-2016, 09:05 PM)vlada86 Wrote: [ -> ]Ja samo da kažem da sam postao tata po drugi put još jednoj devojčici. Smile

Cestitam od srca, da ste nam zivi i zdravi.
(08-05-2016, 09:05 PM)vlada86 Wrote: [ -> ]Ja samo da kažem da sam postao tata po drugi put još jednoj devojčici. Smile

Čestitam Vlado! Divna vest!
(08-05-2016, 09:05 PM)vlada86 Wrote: [ -> ]Ja samo da kažem da sam postao tata po drugi put još jednoj devojčici. Smile


Čestitam ti, ovo je neuporedivo važnije od elektronike!

( Mogli bi još neki forumaši da krenu tvojim stopama )
@vlada86
Svaka cast samo nastavi Smile
Cestitam Vlado  Smile
Čestitam Vlado!
Bravo! Tako treba! Big Grin
Cestitam! Smile
Čestitam Smile
Hvala svima!SmileSmileSmile
Cestitam Vlado neka je ziva i zdrava princeza tatina Wink

branko tod primljeno k znanju Wink
Samo da se malo finansijski ocitavim i stambeno ubulim i krecem u akciju Big Grin
Čestitam vlada86!

Zdravlja i sreće vam želim!
Cestitam Vlado!Neka je ziva i zdrava tajina lepojka Smile
[attachment=20509]
Podrav iz Lotraki-a
Greece
(08-05-2016, 09:05 PM)vlada86 Wrote: [ -> ]Ja samo da kažem da sam postao tata po drugi put još jednoj devojčici. Smile

Čestitam prinovu, Vlado, i ne daj se pokolebati, mi smo stigli do 3+1, i žena sad viče, pre keksa: stavljaj kondom, nećeš više... Smile
A ja bih, i peto dete Smile Može, kaže moja sosa, no sa drugom ženom Smile Smile Smile