DIY Electronic projects

Full Version: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="TDA" data-cid="23684" data-time="1395778345">
<div>
<p>NFS World je potpuno besplatan i igra se isključivo preko neta. Smile</p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://world.needforspeed.com/'>http://world.needforspeed.com/</a></p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Kreiraj nalog, pređi par nivoa, kupi neki auto i tu sam. Smile</p>
</div>
</blockquote>
<p>Skoro svaki NFS da sam igrao(SHIFT 1 i 2 najaci) a muzika na svakom NFS je za desetku a pogotovo na CARBON (2006).TDA imas dobar ukus&nbsp; Big Grin ..</p>
karbon - majka! Smile
Riders of Storm , najjbolja pjesma za mene .

Tda haj skontaj kako da imamo mnogo love , hackiraj ih.

Kažnjivo je. Probao sam jednom pa me banovali... Sad

Skoro svaki NFS da sam igrao(SHIFT 1 i 2 najaci) a muzika na svakom NFS je za desetku a pogotovo na CARBON (2006).TDA imas dobar ukus  Big Grin ..

Hvala! Smile

<p>Ako sam nesto mrzeo u vozackim igricama (dok sam se igrao) onda je to muzika. Bar po meni,&nbsp;&nbsp;samo kvari dozivljaj voznje. Ali svako je lud na svoj nacin&nbsp; Tongue&nbsp;.</p>
ha ha - baš tako! ja sam jednom ugasio njihovu muziku a preko winamp -a pustio neke lude narodnjake Smile nedostajao mi je samo otvoren prozor da kroz njega turim lijevi lakat... Big Grin

HMAP, kupio sam auto za trke protiv tebe i samukija... Big Grin Big Grin Big Grin

[attachment=7383]

ha ha ah ahahaaa,pa moraću uraditi rasprodaju dijelova sa ove svoje kante,čisto da bi bili donekle ravnopravni! Smile počeću od...volana? Big Grin Big Grin Big Grin

Nemoj da te Golfić zavara. Još uvek ništa nisam radio na performansama...

[attachment=7385]

ma zezam se...

hajdemo na pola sata,ako imaš volje i vremena da se zaje&avaš sa mnom Smile

Evo moje Mazde u poređenju sa tvojom...

[attachment=7386]

Ajde biće mi drago...

4 nivoo i imam 5 000 , a sad je Mazda plavo zuta kao zastava BIH . Smile
Maloprije se ganjao sa policijom i uhvati me i sad mi blinka ona ikonica motora crveno, pise da idem u saferoom da popravim motor ali opet mi blinka!
<p>Ovo nisam trebao vidjeti... Sad me vrag neće odvojiti od kompjutera...</p>
Kad uđeš u saferoom sa leve strane imaš repear. Klikni...

Ovo nisam trebao vidjeti... Sad me vrag neće odvojiti od kompjutera...

Hahaha! Ti ćeš morati da se malo više pomučiš od samukija zato što moraš da "skockaš" auto... Big Grin Big Grin Big Grin

<p>skockat ću ja fiću...</p>

(03-28-2014, 10:26 PM)TDA Wrote: [ -> ]Kad uđeš u saferoom sa leve strane imaš repear. Klikni...



jes da netrazi 15000$ koje nemam. Smile