DIY Electronic projects

Full Version: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

R34 GT-R V Spec

Jedini snažniji u ovoj generaciji je Nismo Z-tune. To su 25 polovnih primeraka koji su posebno prerađeni.

<p></p>

Nissan je firma sa dugom tradicijom. Nastali su 1914 pod imenom Datsun.

Neko je pomenuo njegovu aerodinamiku :-)...

Evo dokumentarca o gtr-u:

Ukoliko neko od vas igra Need For Speed World i ako naletite na ovog lepotana da znate da sam to ja. Smile
[attachment=7324]


i ovo sam ja:
[attachment=7325]

i ovo:
[attachment=7326][attachment=7327]

Big Grin Big Grin Big Grin
I još par zverki:
[attachment=7328][attachment=7329]
mora li se imati instalirana igrica da bi igrali 1 na 1? da se jurimo! nfs mi je omiljena igra...

NFS World je potpuno besplatan i igra se isključivo preko neta. Smile

http://world.needforspeed.com/

Kreiraj nalog, pređi par nivoa, kupi neki auto i tu sam. Smile

čekaj čekaj me,čekaj ja ću te preteći! Big Grin Big Grin Big Grin

mozeli se pokrenuti NFS na Nvidia 7300 graficku? Smile

može

<p>the servers &nbsp;are &nbsp;currently down, Thanks for you &nbsp;patience. &nbsp;ovo mi izbacuje igra ?</p>

Trenutno sređuju server. To zna da se desi par puta mesečno po pola sata...

Stalno ubacuju nešto novo... Smile

-------------------------

Osnovni model GTR, bez dopunske opreme (sa Bosse ozvučenjem), košta oko 85K$, ima zadnja sedišta i sasvim dovoljan gepek. Sasvim upotrebljiv kao porodični auto za dvoje odraslih i dvoje manje dece. Kada se normalno vozi troši oko 9L, što i nije nešto za alu od 540KS.

Jedan moj prijatelj ima Audi R8. U gepek može da stane moja torba sa lap topom, i ima samo prednja sedišta. Jeste strava mašina, ali je strogo sportski orijentisano vozilo. Košta više nego osnovni model GTR.

Osnovna verzija GTR je veoma moćan auto. Ima izuzetno vešanje(među najboljima na svetu) i njihovu specifičnu kontrolu prianjanja za asvalt, nasleđenu od skyline sa 4WD pogonom , i zahvaljujući tome tuče mnogo snažnije automobile na stazama sa krivinama.

--------------------------------

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="TDA" data-cid="23693" data-time="1395782054">
<div>
<p>Trenutno sređuju server. To zna da se desi par puta mesečno po pola sata...</p>
<p>Stalno ubacuju nešto novo... Smile</p>
</div>
</blockquote>
<p>uzeo plavu mazdu za početak&nbsp; :Thinking:</p>
ja crvenu! Smile koji ti je tamo nadimak? meni je 44250

uzeo plavu mazdu za početak  :Thinking:

Da nisi možda Eclipse GT?

Koji ti je nick?

ja crvenu! Smile koji ti je tamo nadimak? meni je 44250

Našao sam te!!!!

Baci mi SMS kad si online.

(03-26-2014, 07:33 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]ja crvenu! Smile koji ti je tamo nadimak? meni je 44250


ti uzeo po defaultu crvenu, ja promjenio u plavu nick je samuki74,
Tda haj skontaj kako da imamo mnogo love , hackiraj ih.