DIY Electronic projects

Full Version: ...a što činiš?!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Sad me ova gore slika podseti, "Mica Turcin", voditel cuvene emisije na radiu "Iz glave", imao pre neki dan predstavu u pozorsitu i ima jedan deo gde prica/spominje katolicki Bozic i prica on ovako nekako:

Deca i roditelji okupljeni oko vatrice, uzivaju u prizoru i blagdanu za Bozic i roditelji im pricaju, deco uzivajte dok jos mozete jer dolaze nam Srbi (u EU) Smile



Sad mi ima ko raditi PCB Big Grin

Ne brini. Ja ću da ti pravim pločice...kad mi nacrtaš šemu za SMPS za Antistres pojačalo. Big Grin Big Grin Big Grin
Hahaha,bice,cekaj da zavrsim eksperimentalnu klasu D

Sad me ova gore slika podseti, "Mica Turcin", voditel cuvene emisije na radiu "Iz glave", imao pre neki dan predstavu u pozorsitu i ima jedan deo gde prica/spominje katolicki Bozic i prica on ovako nekako:

Deca i roditelji okupljeni oko vatrice, uzivaju u prizoru i blagdanu za Bozic i roditelji im pricaju, deco uzivajte dok jos mozete jer dolaze nam Srbi (u EU) Smile

kako ono reče jedan naš poznat za nas : "znam ja nas,je&´o ja nas..." Smile

Hahaha,bice,cekaj da zavrsim eksperimentalnu klasu D
Ma zezam se...
Samo lagano.
Znam Smile
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="TDA" data-cid="16109" data-time="1388171100">

Ne brini. Ja ću da ti pravim pločice...kad mi nacrtaš šemu za SMPS za Antistres pojačalo. Big Grin Big Grin Big Grin

</blockquote>

Uuuu a mene odma' razapese... pa sta je ovo... ovo je bre debelo "ispod pojasa"!
Slučajno, majke mi... Wink
Aca ti je spremio odgovor ali ga je odmah obrisao pa nisi mogao da vidis. Srecom ja kao moderator mogu da vidim obrisane fajlove.... a bolje sto nisi video....
Hahahaha!
Onda znaš i šta sam ja hteo reći na to.... Smile
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="mikikg" data-cid="16085" data-time="1388167011">

Sad me ova gore slika podseti, "Mica Turcin", voditel cuvene emisije na radiu "Iz glave", imao pre neki dan predstavu u pozorsitu i ima jedan deo gde prica/spominje katolicki Bozic i prica on ovako nekako:

Deca i roditelji okupljeni oko VUTRICE...

</blockquote>
Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin

Big Grin


ha ha ha - happy hippy family! Smile

[attachment=6181:wwww.gif] [attachment=6182:wwwww.gif] [attachment=6183:yyy.gif] [attachment=6184:yyyyy.gif]

let there be loooove... :afro:
Pa to bi bilo logično za izvedbu od strane Miće Turčina (mnogo opičen lik, probajte da nađete njegove emisije "Iz glave").
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="boraomega" data-cid="16151" data-time="1388178088">

Aca ti je spremio odgovor ali ga je odmah obrisao pa nisi mogao da vidis. Srecom ja kao moderator mogu da vidim OBRIJANE fajlove.... a bolje sto nisi video....

</blockquote>
Big Grin

Pa to bi bilo logično za izvedbu od strane Miće Turčina (mnogo opičen lik, probajte da nađete njegove emisije "Iz glave").


nemam ja ništa protiv lula mira... Wink
He he, postao sam "univerzalni modifikator" tekstova: Stiba trejd Big Grin
Joj što vam je dooobro. A za mene? :hairy: Big Grin Big Grin

Joj što vam je dooobro. A za mene? :hairy: Big Grin Big Grin


drugi put kad budeš dolazio ponesi lulu jbt... Big Grin

šalamala... Smile
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="boraomega" data-cid="16151" data-time="1388178088">

Aca ti je spremio odgovor ali ga je odmah obrisao pa nisi mogao da vidis. Srecom ja kao moderator mogu da vidim OBRIJANE fajlove.... A BOLJE ŠTO NISI VIDEO....

</blockquote>
Big Grin Big Grin Big Grin