DIY Electronic projects

Full Version: ...a što činiš?!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
obecao sam da cu naslikati sve sto sam zapoceo pa evo samo pa stvari koje su mi danas dosle pod ruku
Skidam kapu.
Kao i ostali tvoji radovi i ovi izgledaju poprilično reprezentativno i uredno.
Dosta je tu skupih elemenata i koliko vidim biće tu lepe muzike na kraju.
Voleo bi da vidim ove projekte nekada završene i propraćene sa par grafikona... Smile
Huh! Smile
Kakav kvadrat! Smile
1 channel ready, test. Very good.
niiice! Smile
Bravo! Big Grin
Exellent, vdii, put some grafik of testing... Smile
Quote:ut some grafik of testing
beginning on setting
(06-25-2015, 09:55 PM)Jevrem Wrote: [ -> ]obecao sam da cu naslikati sve sto sam zapoceo pa evo samo pa stvari koje su mi danas dosle pod ruku
Alal vera, Maestro! [Image: bowdown.gif]
Šteta što nemaš vremena da otvoriš neku temu sa izradom od početka do kraja, da i mi amateri učimo šta i kako... Smile
Evo još jednog phonoa od Elliotta. Napravljen po narudžbi gratis kako bi se reklo. PCB je stara verzija pa ima nešto bruma na izlazu nekih 150mVpp sa spojenim ulazom u gramofon,ali kome ide to je sasvim ok neće nimalo smetati. Kućište je kombinacija pleksiglasa i lima pa je trebalo malo pribjeći "zakrpi" da se smanji brum, ta zakrpa se vidi u obliku  brike koja povezuje dva šarafa(poklopac od lima i šaraf od mase). Kućište je bijele boje i ove kombinacije zbog estetike da se uklopi u prostor.

[attachment=16756]

[attachment=16757]

[attachment=16758]

A ja sam zauzvrat dobio ovakvu mazdicu 2005 godište, 1,4 motor benzinac. Jel dobar posao ili nije ča kažete? Tongue
[attachment=16759]
Big Grin
Mazda 3 je vrhunska.
Da li si možda to pojačalce za slušalice punio zlatom?? Tongue
Evo ja bas izlemio jedan pot u kutiji kao pasivni preamp, u stvari zamenio krs (zbog koga ne slusam glavni sistem mesecima) sa nekim obicnim Alps-om pa rekoh da menjam taj "preamp" za neki auto, ako neko hoce Smile Smile.
TDA, malo bolje čitaj, nije pojačalo za slušalice već za gramofon...iako razumijem zabunu. hihihi
Misliš predpojačalo? Big Grin
Sto cinim ?

Evo  Big Grin cinim , oci mi ispadose  24
Ovde vidim 6 pločica AX11, napajanje za AX11, neki VU metar, čini mi se, još jedan par pločica za neko pojačalo i još jednu nepoznatu pločicu...
Biće neko vredan par meseci... Smile
Bravo!
Pa eto resio sam malo da se trujem , ovo treba raditi na otvorenom prostoru ili terasi , ali nocas bese hladno pa.....

Tu su :
2 X HX11
4 X AX11
2 X plocica za amp 60w sa irfp240/9240
4 X led yu metra 
1 X frekvencometar za nesto sto radim .
1 X psu za apex ax11

Radjeno toner transferom , ima poneka greskica , ali uglavnom sam zadovoljan .

Pozdrav Smile