DIY Electronic projects

Full Version: ...a što činiš?!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Jbg, ako sam promeniš gajtan na pegli, pa ti onda ženu ista ubije, a ti nemaš "ćagu", možeš i da zaglaviš iza rešetaka. Ako imaš ćagu još možeš da dobiješ i kompenzaciju od osiguranja. Smile
(10-21-2019, 09:16 AM)ZASto Wrote: [ -> ]Jbg, ako sam promeniš gajtan na pegli, pa ti onda ženu ista ubije, a ti nemaš "ćagu", možeš i da zaglaviš iza rešetaka. Ako imaš ćagu još možeš da dobiješ i kompenzaciju od osiguranja. Smile

Dobro si me podsetio da treba ženu da osiguram! ?
Završeni kablovi kao što rekoh, startovao mašinu, HOME je odradila super, proverio sam dali su na istoj poziciji nosači alata, sve ih pokupi kako treba, i sve je bilo super dok je nisam PARKIRAO, e ondak su servopack-ovi otišli u POT/NOT na Y osi...,malo sam guglao šta to znači i došao do zaključka da je riknuo prekidač, tačnije zaribao od neupotrebe pa su ga sad grebeni za aktivaciju sabili. [attachment=31229] Sva sreća imao sam još jedan negde pa sam odmah promenio, i naravno sve iz početka, proveea svih alata jer je sad prekidač za zericu na drugom mestu...., to je sve prošlo kako treba i sve radi kako treba, nemam neke error-e na ekranu, pumpe rade kako treba (za divno čudo), sad je ostalo da obradim kompletan radni sto (aluminijum) da bude lepo ravno i da promenim posle Origin i to je to... [attachment=31231]
Malo nije User Friendly ali navići ću se,i treba namenu da joj nađem. [attachment=31230]
P. S. Električar još nije došao
Svaka čas'Smile
...upravo se dešava ?[attachment=31237]
Bravo!
Bravo Vlado! Imaš Herca i Mooda.
Bravo Vlado!
Hvala drugari!, evo posla i za sutra, malo da se očisti. [attachment=31239]
Vlajko,
Pre svega svaka cast. Za sta je ova plocevina?
Prednja ploča za Alepha. Tongue
Ma to je radni sto same mašine, nije radila preko 8 godina, doživela je par dobrih zemljotresa...., pa baš ne verujem da je sve ostalo "upucano", mislim između mašine i radnog stola. Posle ovoga se isto oderu i vakum stopice da bude sve bar na 0.05mm tolerancije da ne izgorim gumene alate za poliranje kamena...
Jasno. Extra.
(10-23-2019, 09:58 AM)Vlada021 Wrote: [ -> ]Ma to je radni sto same mašine, nije radila preko 8 godina, doživela je par dobrih zemljotresa...., pa baš ne verujem da je sve ostalo "upucano", mislim između mašine i radnog stola. Posle ovoga se isto oderu i vakum stopice da bude sve bar na 0.05mm tolerancije da ne izgorim gumene alate za poliranje kamena...


Kamo sreće da smo bliže, pa da pravimo ozbiljne plintove za gramofone i HiFi police od livenog akril-kamena.   Smile
Pogrešna tema, molim brisanje
Lepo si to osmislio i odradio.
@Dacko

Kada ces da probijas prozore Big Grin
Ne bi ja otvarao prozore, gde je tu privatnost kada svako moze da zvera sta radis unutra Smile

BTW, bravo dackotronic, samo napred! Super ce to da bude...
Kažeš lako za susjede i prolaznike, problem je kada ti obitelj gleda unutra,klima glavom i pita "a što si sada kupio?".