Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LM3886 za početnike
(07-19-2018, 04:05 PM)BeliNinja Wrote: Kakav si ti car. 60w za desktop zvucnike Big Grin

Jok , nego ce ono gundjalo vufer da mi gundja ovde ispod stola , inace neverujem da  ovaj moze da , da na izlazu toliko jer onaj trafo je nekih 120w tako da nemoguce da izbaci  svu utrosenu snagu na izlazu .
Ali je  i dalje , i vise nego dovoljno za dnevnu sobu radi lepo kad se smanji a lepo i kada se pojaca .
Reply
Meni i lampas mnogo. Na 12h komsinica odozdo busi plafon metlom Big Grin

Jbg, sa osetljivim zvucnicima u kompresiji je i 2W dovoljno da pravi probleme Big Grin
Reply
Hm  Smile  verujem ...  da bi one tvoje kutije i sa LM386 na 9v bateriju , budile komsiku  Big Grin

Ono su stvarno dobri zvucnici + lampas  77

Lm . ja problema s komsijama nemam , tj sve je manje komsija Sad
Reply
Ti nemas komsije, ja nemam radionicu. Ostaje pitanje da li vise slusamo muziku ili radimo (DIY), a onda zakljicak kome sta zapravo fali Big Grin
Reply
video je zakon, naročito scena sa merama zaštite od isparenja! Smile
Chop your own wood and it will warm you twice
Reply
Aha Big Grin
Reply
(07-19-2018, 06:04 PM)BeliNinja Wrote: Jbg, sa osetljivim zvucnicima u kompresiji je i 2W dovoljno da pravi probleme Big Grin
Sa slabije osetljivim zvučnicima (85dB/1W) imaš sa 2W 88dB, a to je nivo koji ja držim na folklornim predstavama Big Grin .

Pozdrav
Reply
E pa kod mene na 1W ima nesto preko 90dB. Na 2W vec vise od 93dB sto jeste mnogo ali najveci problem je sto one blesave kompresije stoje na podu poplocanom plocicama i to prenosi vibracije u PM. Nije zeni lako 100%, sva sreca pa mozda jednom mesecno imam inspiraciju da obgorevam lampe Big Grin

Zanimljivo je da mi najvise lupa kada slusam akusticne gitare. Na ZZ TOP ne reaguje Big Grin
Reply
Lako što je sve manje komšija, problem je kada ponestane komšinica. Tongue

A što se tiče snage potrebne da se razdrma zgrada, u planu imam zvučnike koji bi mogli da sruše zgradu kada ih se spoji na malo moćnije pojačalo za slušalice. Tongue
Reply
Evo poklanjam ti moju komsinicu Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)