Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gramofonske ploče
hvala dobri Bane! 😀
"Pretpostavka je majka zajeba..." : D.V. - Dude
Reply
Ove subote sam pohodio Interliber sajam knjiga u Zagrebu, osim knjiga koje nisu baš moja zanimacija uvijek ima i prodavača sa pločama. Do ove godine sam nalazio tu i tamo poneki naslov koji mi je interesantan i kupio ga, a cijene su bile po 20€+ za dobropoznate rock,pop izvođače pa sam to nekako preskakao. Ove godine dođem na štand počnem rovariti po kutijama sa pločama i lagao bi ako nisam nalazio po 4-5 ploča u svakoj kutiji koje su mi zanimljive. Na kraju sam odabrao njih 6, cijena od 5-10€ po komadu. Prodavač mi je još dao nekoliko gratis ploča za čije izvođače nisam nikada čuo ali žanr mi je odgovarao pa da čujemo nešto novoga. Ploče su na izgled u veoma dobrom stanju osim što su prašnjave pa ću ih negdje trebati oprati jer sam baš sada stavio novu iglu na gramofon pa da ne grebe po prašini bez veze.
Inače baš sam mislio kupiti reizdanje svih albuma Doorsa koje nemam,dobio sam informaciju da jedan izdavač ima odlična reizdanja,ali evo poklopilo se da sam naletio na par njihovih albuma. Sada mi fali samo prvi i Strange days.

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)