Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TDA2030 Audio Amplifier Board
Evo modula za 80 din. Sa sve free postarinom.

[Image: GREATZT-TDA2030-Module-Power-Supply-TDA2...Single.jpg]
LP
YuMERA
Reply
I pouzdanih 18W na naponu max 12V Sad
Reply
i hladnjak je premalen,ali cena svakako opravdava kupovinu...
Chop your own wood and it will warm you twice
Reply
Ja ne znam gde bih iskoristio ovako nešto. Možda za neki FR ušrafljen u plafon u nekoj instituciji kojim se iz čekaonice pozivaju stranke da uđu.

Evo, puštam mašti na volju ali nemam pojma.
Reply
upravo tako nešto,čisto praktične vrednosti. niko nije ni rekao da je to HiFi za dž,tj praktično za vrednost (bolje rečeno koštanje) šest-sedam cigareta. da je TH kit komplet, poručio bi par komada da mi se klinci uče praktično koristiti lemilice koje sam im nabavio. sad zamisliti njihovu sreću kad to spoje sa jedne strane mobilnim a druge sa zvučnikom, pa onda razmisliti o ceni... može i tako da se gleda Smile
Chop your own wood and it will warm you twice
Reply
(01-21-2019, 11:34 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: da je TH kit komplet, poručio bi par komada da mi se klinci uče praktično koristiti lemilice koje sam im nabavio. sad zamisliti njihovu sreću kad to spoje sa jedne strane mobilnim a druge sa zvučnikom, pa onda razmisliti o ceni... može i tako da se gleda Smile

Još im na mobilni instaliraš neki waveform generator.. ima zabava da bude kompletna i za sve pare.
Reply
Moji su još mali za to. Mogao bi Kosta eventualno da pokuša da pojede amp... To je to Big Grin
Reply
(01-21-2019, 08:51 PM)Bocko Wrote: I pouzdanih 18W na naponu max 12V Sad

To može samo u crtanom filmu. Možda jedino ako su oni sitni kineski vati u pitanju :-) Oni su manji pa ih stane više...

Max. 18W tek pri +-14V na 4R i to nategnuto i sa solidnim izobličenjem i jako jako dobrim hlađenjem.

Sa onim hlađenjem sa sličice modula, rascvetaće se kao bulka sa kontinualnih 3-4W efektivne snage.

A da je baš jevtino - jeste.

Može se ovako izračunati (za jedan polutalas na zvučniku, bilo pozitivni ili negativni):
(Output_swing^2 / Rzv) x 0.499= Peff.
Reply
(01-21-2019, 11:19 PM)Zvu Wrote: Ja ne znam gde bih iskoristio ovako nešto. Možda za neki FR ušrafljen u plafon u nekoj instituciji kojim se iz čekaonice pozivaju stranke da uđu.

Evo, puštam mašti na volju ali nemam pojma.

Iskreno da kazem ne znam ni ja zasta bi se to moglo iskoristiti ali moj akcenat je bio na cenu. Ne mogu da verujem da u 80 dinara ima mesta za delove, plocicu, utroseno vreme rada, postarinu i na kraju zaradu.
LP
YuMERA
Reply
:-)

Šleper onog, šleper ovog, nakupi se toga sa cenama na 100K+ komada...
Reply
Iz Srbije nema šanse da nešto od 100 grama pošalješ preko bare za
manje od 500-700 din tako da je trgovina preko ebay-a nemoguća.
セルビア
Reply
Inace, postairinu sponzorise/placa CN drzava i to sto je za nas free neko je ipak morao da plati tamo negde/neki transport i kada se sve to na kraju sracuna, "otisao kontejner besplatno" ali PUN koje-kakve kineske robe : )

U kom kontejneru je taj modulcic? Big Grin

[Image: attachment.php?aid=28457]

Attached Files Thumbnail(s)

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)