Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POKLANJAM
Eeee, ima to prednosti: Pre par nedelja skup gimnazijalaca, necu da kazem nakon koliko godina. I eto je jedna crnka, nekada super zgodnjusa, sada onako, da ne vredjam dame u godinama. Prepozna me i sa sirokoim osmehom kaze "Pa ti si porastao, ja te pamtim kao maalog". I pokupila moj broj telefona. Eto ti da znas. Big Grin
Reply
(06-13-2018, 02:54 PM)nik Wrote: I eto je jedna crnka, nekada super zgodnjusa,

A sada?

Tda, ja sam nepobediv!
Reply
(06-13-2018, 02:54 PM)nik Wrote: Eeee, ima to prednosti: Pre par nedelja skup gimnazijalaca, necu da kazem nakon koliko godina. I eto je jedna crnka, nekada super zgodnjusa, sada onako, da ne vredjam dame u godinama. Prepozna me i sa sirokoim osmehom kaze "Pa ti si porastao, ja te pamtim kao maalog". I pokupila moj broj telefona. Eto ti da znas.  Big Grin

A ti joj otprvas onaj narodnjacki hit:
"Sto me sada taaaazis pored njih toliko, gde si bila kad sam bio nikooo........" Smile
"Nij sve tako crno, samo su ti oci vezane".....rece dzelat.
Reply
Hehe, bio porodicno u GR i ispred nekog super marketa stoji ogroman kontejner za smece sa gomilom krsa nutra, monitori, ispravljaci, kucista, misevi ovo-ono, ja sam samo slucajno pogledao na tu stranu, istog sekunda mi je suprugra rekla "nemoj slucajno da pomislis da odes tamo" Big Grin
Reply
(06-13-2018, 06:47 PM)mikikg Wrote: Hehe, bio porodicno u GR i ispred nekog super marketa stoji ogroman kontejner za smece sa gomilom krsa nutra, monitori, ispravljaci, kucista, misevi ovo-ono,
Kako ja to nisam našao Shy
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)