Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tutorijal : Izrada pločica laminatorom
on je do mene došao preko ES foruma,a kasnije smo imali prepisku preko mejlova i razgovarali smo preko telefona. krenuo sam od dve u pertinaksu i nisam bio zadovljan kako su izašle,onda sam mu napravio gratis i još dve u vitroplastu i poslao sve četiri. kako vidim odlučio se prvo da popuni ove u pertinaksu,da li će ih složiti sve u jednu kutiju pojačala ili praviti dva - ne znam,ali znam da već kreće u sledeće pojačalo... kupio je polovno pravljeno pojačalo sa tri-četiri para MJ u to3 u izlazu,sa dobrim transformatorom pa hoće da se zeza sa tim. poslao mi mejlom ovu sliku pa rekoh daj da ga pozovem na forum ako ima volje da slovom i slikom dijeli svoje rukotvorine,a rekao bi da ima velikog potencijala,ili je već znalac - nešto od ta dva jeste.

pločice sam mu pravio uz naknadu - nagovarao sam ga da krene sam u to,poslao mu linkove ka onim snimcima na YT što sam ih radio,dao upute kako šta da uradi i gdje šta da kupi - ali se on kako reče bar za sad odlučio da mu ja to napravim. po cijeni jednog para pertinaksa,zbog moje greške (fenom "oprljio" zadnju stranu jedne pločice) dobio je još dva para pločica u vitroplastu.

ako se potrudi oko pravljenja pločica ovako kako radi ostalo - brzo će on nama dijeliti savjete! Smile
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply


Messages In This Thread
RE: Tutorijal : Izrada pločica laminatorom - by HomeMadeAudioProject - 02-26-2015, 08:31 PM
RE: Sve i svašta - by TDA - 01-04-2015, 03:04 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)