Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tutorijal : Izrada pločica laminatorom
slažem se da rezultati zavise od štampača i tonera,a takva je situacija i kod lampa-postupka. rekoh već ako je štampa na pausu nekompletna (a obično jeste-osim kad mi je istu znao poslati Vlada021 koji je radio u nekoj vrsti štamparije) onda je i svetlost neumoljiva pa se dobije naoko dobar debeo vod a kad se pogleda prema svetlosti vidi se koliko je zapravo "isparan". kod toner transfera te se razlike popune baš pod valjcima ili peglom.
nesumnjivo lampa-postupak daje oštrije ivice ali i zahteva dosta više pažnje nego valjak. pola mm vodova sa pola mm rastojanja između njih za moje potrebe i moje oči već dolazi do krajnjih potreba i granica,a obzirom da za 10 minuta lagano mogu da opeglam euro format a za 20 da već bude u kadi sa rasporedom na gornjoj strani je opet (meni) dovoljan\povoljan momenat.
.
CNC mašina je svakako dobra ideja,pitanje je odnosa cene i dimenzija u kojima bi mogla raditi. nemam ni okvirnu pretpostavku cene ali napamet kontam da osim za profi upotrebu retko ko će da pređe sa onog na čemu već radi,ili da se ne osloni na Kineza.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply


Messages In This Thread
RE: Tutorijal : Izrada pločica laminatorom - by HomeMadeAudioProject - 02-23-2020, 02:25 PM
RE: Sve i svašta - by TDA - 01-04-2015, 03:04 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)