Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arduino - tutorijali, pitanja, primjeri i projekti
Tekst sam napisao kao anketicu za tebe Maxo, ujedno kao neki edukativni tekst za sve koji imaju nameru da rade neku kontrolu "abkant" presa.

Čini mi se da su tvoja pitanja u ovom serijalu postova malo neprecizna, što naravno povlači i neprecizne odgovore sa gomilom raznih predloga, gde ćeš se ti naći u "nebranom grožđu" od ogromne količine info koja je prevelika za početnika.

Preciznim opisom abkant prese ti nudim mogućnost precizno postavljenih pitanja, ujedno ti razjašnjavam mnogo detalja kontrole koji su vezani za takve mašine. Paket informacija je ogroman i ako je tekst mali i sadrži većinu toga što ti je potrebno, zato ga polako i pažljivo pročitaj.

Javi se sa preciznim pitanjem i dobićeš precizan odgovor, prvo o metodi kontrole i potrebnoj rezoluciji i mehanici, potom o samom kontroleru za to.
Na ove prve delove ću ti ja odgovoriti veoma precizno, a oko samog kontrolera je ovde puno raspoloženih momaka koji ti zdušno pomažu.

Čekamo vrlo precizna pitanja...
Reply


Messages In This Thread
RE: Arduino - tutorijali, pitanja, primjeri i projekti - by Macola - 07-31-2017, 10:44 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 32 Guest(s)