Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arduino - tutorijali, pitanja, primjeri i projekti
Sve se slazem i potpuno si u pravu, ali imamo i mi dusu, pa ovaj STM32 mi je jedno 17. jubilarna platforma koju gazim : )
I ovih ARM-ova ima koliko hoces, ne jedan proizvodjac nego svi zivi to prave sad, cak i Microchip, svaki sa svojim stvarima, svaki sa svojim adresama, modulima, vektorima, ovim-onim kombinacijama pinova, boli glava od toga posle nekog vremena.
Ajd i ovi muceni programeri koji pisu te biblioteka, pa sta da radis kad sam MCU ima bugove, pa to svaki sad ima celu listu Silicon Errata i to ako ne procitas i pratis u jos vecem si problemu ...

Sve sam ja to prosao X puta, ne mogu vise, umorio sam se, sve znam sta treba, treba mi TO-TO-i-TO, par interapta, parm FRAM memoriskih adresa i nista vise ... Ako me razumes Wink

Iskreno malo mi i dosadilo da provaljujem jedno isto, pa UART sam za svaki MCU morao posebno da gazim, pa dokle vise, UART je UART majka mu stara, treba mi "samo" RX i TX, evo sad na ARM opet iz pocetka ... Smile
Reply


Messages In This Thread
RE: Arduino - tutorijali, pitanja, primjeri i projekti - by mikikg - 07-18-2017, 11:14 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 24 Guest(s)