Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arduino - tutorijali, pitanja, primjeri i projekti
@ubledeli Znas ono "ka zna zasta je to dobro" ... E posle toga sam presao na Clion jer sam video da dobri alati mnogo znace, a za Python, iskreno mislim da sam vec i zaboravio sintaksu, ne interesuje me to, imam mnogoooogoo bolji alat i jezik koji isto tako dobro se edituje i pise sa dobrim i pametnim IDE ...
Kada je Clion uveo i podrsku za embedded i mikrokontolere, tu je bio kraj svim mojim potragama za IDE-ima (keila-ova, STM workbenchovi, arduina, elktrona, atoma i cega jos sve), dosao sam napokon do pravog alata koji mi zavrsava posao za sve sto je vezano za C/C++ i to multy-platform ...
Cak sam skoro sve moje projekte koje sam pre radio u Keil-u portovao na Clion, tj Clion me je naterao da naucim dobro Cmake/make (build sistem) jer je to u celoj prici tu osnova (sto Keil totalno sklanja od korisnika) i dobio totalnu kontrolu prakticno na svemu sto mi treba i napokon "odkacio" Keil jer je brate mnooogoo skup ....
Reply


Messages In This Thread
RE: Arduino - tutorijali, pitanja, primjeri i projekti - by mikikg - 05-13-2021, 11:57 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 25 Guest(s)