Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arduino - tutorijali, pitanja, primjeri i projekti
BTW: Sad se setih, onaj projekat u Python sto sam radio je jos morao da se prebaci sa Python 2.x na 3.x, ovi ostali developeri "kulirali" kao gde to sad ovo-ono, veliki posao da se odradi i prebace to meni, hmm, nema problema, sa PyCharm sam to prekuckao za 1 dan, ovi ostali developeri nisu mogli da veruju mislili da ih zezam : )
Razlika je bila smesna, 4-5 nekih sitaksnih promena koje su bile razbacane po skiptama i jos nesto negde morao da se doda jedan argument ili tako nesto, ustvari ja nisam ni imao pojma koja je razlika nego mi je IDE ustvari pokazao sve greske i predlozio kako da prepravim jer on naravno znao sva pravila jednog i drugog tj pravila iz radne konfiguracije (koja se lako prebacuju) i to je bila cela stvar, vrlo konkretno mi je IDE pomogao, cak je bila i srecna okolnost da je taj code posle proradio na prvu posle izmena, super-cool, unapred mi je IDE rekao "samo to zameni tako i bice OK" i stvarno tako bilo Smile
Reply


Messages In This Thread
RE: Arduino - tutorijali, pitanja, primjeri i projekti - by mikikg - 05-13-2021, 01:31 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 20 Guest(s)