Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zašto treba izbegavati postavljanje slika dece na internet
#15
@ddanijel Ako ti misliš da je opasnije okačiti dečju sliku na internet da je gleda manijak nego da manijak svaki dan prati iz škole to isto dete onda ne znam šta da ti kažem. I kakve veze da li dete ide iz škole ili šeta ulicom? Čisto da znaš, manijak kada ne bude imao šta da gleda na internetu, preći će na gledanje uživo. I pipanje. Kao nekada. I ja pričam gluposti, nekada nije bilo manijaka koji napadaju decu. Pojavili su se sa internetom. 

Ako Vi ovde kao tehnički potkovani ljudi, koji smatram znaju da misle svojom glavom, mislite da ste baš Vi najviše krivi što Vam je daleko bilo manijak napao dete kao što Vam se ovde i svuda servira onda neka Vam bude. Budite krivi, nije kriv manijak. Društvu je tako najlakše, to i jeste cilj. Onom ko ne može da reši problem najlakše je da svali odgovornost na roditelje jer ne može ništa drugo da uradi. Bolje da bude kriv roditelj nego on.

Nemam fejsglup, instagram i šta sve ide uz to. Ne kažem da treba kačiiti slike na sve strane, daleko od toga, treba imati meru ako se već kači. Ali tolika hajka na roditelje mi nikako ne ide u glavu. Kao oni sektaši koji idu od vrata do vrata i pokušavaju da uvale "njihovu" religiju po svaku cenu.
Reply


Messages In This Thread
RE: Zašto treba izbegavati postavljanje slika dece na internet - by zare - 06-22-2022, 01:01 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)