Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nov desktop računar - pomoć i saveti - ispao sam iz te priče
Vidi, Logitech Craft vredi kao 3 tastature a evo objasnicu ti i kako.

Pre Craft tastature na stolu sam imao 3 monitora i 3 razlicite masine, Windows, Hackintosh i Linux, svaka je imala svoju tastaturu, tri tastature i tri misa na stolu, znaci neznas vise "gde teras", uhvatis jednog misa on na pogresnom monitoru, kucas na jednoj tastaturi ono izlazi na trecem monitoru samo ne na onom na kome si hteo ... dakle kompletan haos, da ne pricam kada sam "samo hteo" da prebacim fajl sa jedne masine na drugu koja je tu na stolu, naslanjaju se jedna na drugu, ja ne mogu da presnimim ili copy/paste da uradi nego idem preko Google i cega vec ... maaaa idi bre u persunnn ... Smile

Uzeo jednog misa i jednu tastaturu i povezao na 3 masine sa 3 USB prijemnika i imam automatsko prebacivanje misa sa masine-na-masinu (sa monitora na monitor), copy/paste mi radi kroz SW podrsku, rascistio sam radni sto i dobio 3 puta vise prostora i sve radi kao da je sve jedan OS i jedan sistem sto je upravo i bila poenta cele te kombinacije sa misem i tastaturom!
Reply


Messages In This Thread
RE: Nov desktop računar - pomoć i saveti - ispao sam iz te priče - by mikikg - 04-17-2021, 11:57 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)