Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nov desktop računar - pomoć i saveti - ispao sam iz te priče
(04-16-2021, 12:06 PM)progster Wrote:  "kao da kod audiofila sve ima smisla" Big Grin

Bas tako ... sve zavisi ko sta kako voli i kako ce kome kakav zvuk da se svidi  Smile

Uglavnom slusam muziku sa pc-ja , odavno sam prestao da koristim cd-ove , cd plejere i slicno ...

U kucnom racunaru maticna je H61M-Pro i muzika se slusa sa njene integrisane zvucne ... radi lepo ali nista posebno .
U shupi imam Amd Athlon neka Gigabajt ploca ??? u njoj je Sound Blaster Audigy 2 valda ? svira i ona lepo al opet nista posebno ...

Dobijem na poklon pre godinu dana Pentijum II  sa onim slot procesorom dal na 400mhz ??? Compaq Deskpro ...malo belo horizontalno kuciste i takodje sa integrisanom zvucnom .
Podignem mu WinXP jer sam hteo da mi sluzi za neku staru Minoltu stampac , onda mi vi objasniste da WinXP mogu da podignem i virtualno pa prvobitna opcija otpade ...
Medjutim instaliram mu ja Winamp i pustim muziku sa njega , realno ostao sam zabezeknut  Big Grin 
Njegova zvucna daje tako dobar i dinamican tvrd zvuk u svim tonovima , detaljan bez onog muljanja , cist bas ma milina za slusati !!!
Ostavio sam ga na polici i od tada ceka ata hdd nabavicu i neki mali monitor i napravicu muzicku masinu  Big Grin
Sad ja nisam nikakav strucnjak niti audiofil ... moguce da se mozda samo meni svidja kako to zvuci tj kakav zvuk daje to retro kuciste ...
Reply


Messages In This Thread
RE: Nov desktop računar - pomoć i saveti - ispao sam iz te priče - by Dackotronic - 04-16-2021, 02:26 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)