Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nov desktop računar - pomoć i saveti - ispao sam iz te priče
#73
Evo par fotki kako je spakovano u staro kućište. Nemojte da se uplašite ružnoće kućišta. Juče sam odneo na posao da očistim bijaksom koroziju koja se negde-negde pojavila posle 15 godina. Na kraju sam neke delove morao da raznitujem i ponovo zanitujem posle čišćenja i lakiranja bezbojnim lakom. Naravno, naleteo sam neku ulepljenu prašinu jar sam koristio vlažne maramice (za održavanje kupatila) prilikom održavanja kućišta koje su pune neke smese koja se ulepi vremenom. Rešim to da odstranim i u nedostatku odmašćivača iskoristim neko sredstvo za skidanje kamenca na kupatilskoj galanteriji. I naravno cinkaža odreaguje Big Grin 

Iskreno, ovo kućište mi je odlično za posao koji treba da odradi, a i podseća me na studentske dane Big Grin Ovo je 3. komp u tom kućištu. Rešio sam da malo pedantnije spakujem kablove pa sam kupio one crne spirale kako mih prikupio žice u celine. Morao sam da napravim ekstenziju za prednjepanelske USB i Audio priključke. Ostaje mi da dodam dva Noctua venta i prednjepanelski USB 3.0 priključak (na mesto flopi čitača).

Reply


Messages In This Thread
RE: Nov desktop računar - pomoć i saveti - ispao sam iz te priče - by BeliNinja - 04-11-2021, 11:55 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)