Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nov desktop računar - pomoć i saveti - ispao sam iz te priče
#70
(04-10-2021, 11:35 PM)mikikg Wrote: Hehe, dobru si masinu skockao, samo si uhvatio trenutak kada su majneri opet posasaveli, sve kartice pokupovali, secam se prethodnog pika drugoga talasa ( : ) Bitkoina kada su se kupovale RX580 sa 8GB grafickog RAM-a, tada su preko noci kartice koje su recimo kostale 35k kostale 70k RSD, 100% posto poskupele preko noci, placalo se unapred i cekalo 15 i vise dana, pa kad stigne tek sta si dobio a ljudi podizali kredite da kupuju kartice, pa kopali satro nesto i nista nisu iskopali, samo su spalili silne kartice i racunare i opremu, pa posle prodavali kartice kada "klonuo" Bitcoin i evo sad opet ludilo u krug Smile .. najcrnje sto su posle vrataili cene kartica na cenu pre poskupljenja a ostali ljudima krediti ... da ne verujes ...

Hvala Miki.

Pa da, vidim koja je situacija za grafičke kartice. Ali nisam ja baš nešto bolje prošao i za ove komponente koje sam kupio jer je COVID19 digao cene i obustavio uvoz pa sam svakako naišao na poskupljenje i za ove komponente.

Jbg, sačekaću kraj godine kad prodje odmor jer planiramo na more da idemo pa onda nabavljam najverovatnije Dell nVidia Quadro P2200. 
To je grafička koja će zadovoljiti sve što ja budem hteo da radim i više od toga.
Reply


Messages In This Thread
RE: Nov desktop računar - pomoć i saveti - ispao sam iz te priče - by BeliNinja - 04-11-2021, 10:20 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)