Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nov desktop računar - pomoć i saveti - ispao sam iz te priče
#9
(12-26-2020, 07:14 PM)nik Wrote: Ninja be, Philips ne postoji već decenijama, brend kupili kinezi (taki i kvalitet danas). Dell ne proizvodi ništa već pametno sastavlja komponente. Ideja je da ne kupuješ najjeftiniji monitor već noviju generaciju, sa IPS panelima. To gledaš na mobilnom pa može i kod kutju. I to stereo Smile

Big Grin

Pravo da ti kažem, Imao sam monitor Pnilips, koji je i danas potpuno ispravan ali na VGA port i ne koristim ga odavno. Imam LEDTV Pnilips koji je bezprekoran po svim stavkama već 7 godina. Na netu postoje Pnilips monitori sa IPS panelima. Neka je kinez, odlčni su. Isto kao i Dell.

Samo da dodam. Mnogo puta sam doživeo opekotine očiju od električnog luka aparata za zavarivanje, što mojom nepažnjom što jednostavno nisam bio svestan da će se to desiti (pulsni režim je čudo). Slične tegobe u očima osećam kad se malo duže zablentam u telefon. Pitanje je koliko je taj IPS zdrav po nas. Sa LED monitorom nikada tako nešto nisam doživeo i ako mi se znalo da u cugu provedem preko 12 sati ispred monitora...
Reply


Messages In This Thread
RE: Nov desktop računar - pomoć i saveti - ispao sam iz te priče - by BeliNinja - 12-26-2020, 07:37 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)