Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi zakon o bezbednosti saobracaja clan 182
#34
Zvu zasto ste pogodjeni ako nesto nije onako kako ste zamislili u glavi. Clan 96 jasno definise prelazak preko kolovoza bio to pesacki ili ne. Clan 97 kaze da pesak na pesackom  sa svetlosnom signalizacjom mora da postupa prema svetlosnoj signalizaciji. Isto tako ako je pesacki regulisan saobracajcem onda mora da postupa prema njegovoj naredbi. Ili u prevodu za prosvetne radnike (da se ne uvrede oni koji jos uvek u prosveti koriste mozak), ako imate semafor ili saobracajca na raskrsnici sa pesackim ne moze pesak da se ponasa na pesackom kao na mestu gde nema nista od toga i da ide sa prvenstvom. Kad bi citali celu recenicu, razumeli bi. Mislim da starite i da polako dolazi do izrazaja ono drugo ja iz coveka, sto bi rekli astrolozi, podznak.

Sto se tice udaranja pesaka na pesackom imate clan 97 pasus 3 kao odbranu.

Objasnjenje moje frustriranosti prosvetarskim poslom: primetio sam da radnici u prosveti posle nekog broja godina ne koriste mozak sa dovoljnom posvecenoscu. Imam gomile primera iz mog okruzenja gde ljudima postavim 2 pitanja u jednoj recenici a ne uspeju da odgovore ni jedno celo a drugo su vec zaboravili. Zatim gde neke sasvim logicne stvari njima ne dolaze do svesti. Ne kazem da je ovo pravilo, imam prijatelje i koj su sasvim normalni i vrlo promucurni. Najcesce se desava da oni kojima plata ne legne 6. i 21. u 15h vec u 17h pocnu vec u 15h da salju poruke svojim prijateljima da psuju drzavu i dizu bunu, su oni koji treba da budu dalje od mene jer je jako tesko sa njima pricati.
Reply


Messages In This Thread
RE: Novi zakon o bezbednosti saobracaja clan 182 - by Jevrem - 11-18-2019, 03:39 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)