Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi zakon o bezbednosti saobracaja clan 182
#8
Ceo zakon je glup jer pocetnik moze da dobije dozvolu i da nijednom ne sedne u vozilo za vreme te dve godine i da onda sedne sam i smatrace se da zna da vozi.

Kaznjavaju vozace a pesake sa slusalicama na usima i telefonom na uvetu na pesackom ne kaznjavaju. Nekidan sam se svadjao na pesackom sa debilom koji jurca biciklom preko pesackog i sa telefonom na uvetu i poziva se na pravo koje nema kao biciklista na pesackom. Moze samo da se pozove na pravo da nije polagao saobracajne propise pa ne zna sta su mu prava u saobracaju.

Sto se tice ogranicenja u blzini skole, kod nas u Somboru stalno vise sa radarom na takvom mestu iako mi nema logike da covek kad nema nikon na putu ide 30. Ionako sa ogranicenjem na 50 nikad da prodjes kroz grad i stvaraju se guzve. Ja recimo sa jednog karaj sombora da dodjem do bolnice na drugom kraju, 3,5km, imam 3 zone skole sa ogranicenjem 30, 5 semafora, jedno ogranicenje na semaforu 30 i jos dva ogranicenja od 30 na dva kruzna toka. Treba mi za 3,5km 15 minuta
Reply


Messages In This Thread
RE: Novi zakon o bezbednosti saobracaja clan 182 - by Jevrem - 11-17-2019, 09:08 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)