Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arduino ILI9341 TFT Display Pitanja
#4
Nije isti kontroler kolko ja videh u podacima, na mom displeju je ST7735 kontroler, najverovatnije bi trebao da se menja deo programa koji je namenjen upravljanju displeja, kad mi dozvoli vreme uradicu drugu plocicu za eksperimentisanje posto sam na onom generatoru definitivno zatvorio kutiju i tu nediram nista vise, stigao mi je pre neki dan jos jedan AD9833 tako da sad imam dva komada u rezervi a imam i jos jedan diplej isti kao onaj 1,8'' , sto se tice AD9850 njega sam video kod par ljudi samo u DSS varijanti za radioamaterske potrebe i po njihovom iskustvu bolji je od AD9833 zato ga svi i koriste , ja sam hteo da narucim par komada ali sam odustao posto je u zadnjih godinu dana njegova cena skocila duplo ali cu ga sigurno kad tad uzeti za razne probe i testove naravno razmisljam i o vecem displeju.

Ovih dana sam testirao generator koji sam uradio sa AD9833 i po meni bolji je od svih spravica koje sam dosad koristio sa raznim kolima ICL8038, XR2206 itd, postavio sam par slika kako to izgleda na skopu tamo u temi ali kad dozvoli vreme uradicu malo detaljnije testove sa podacima i priloziti u temi, skoro sam testirao taze naviklovane zvucnike pa opet kad dozvoli vreme uradicu neki video i postaviti na forumu.
Reply


Messages In This Thread
Arduino ILI9341 TFT Display Pitanja - by ronovar - 10-08-2018, 12:48 PM
RE: Arduino ILI9341 TFT Display Pitanja - by Dragan83 - 10-08-2018, 04:35 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)