Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Analogni signal generator za audio primene
Update:

- BNC (VBI1094A) JST 2-pinski konektor pin 2 spojen na čvorište R39/R42
- FREQUENCY_1 i FREQUENCY_2 dodana 2komada 2-pinski JST rastera 2,54mm (tu nebi mozda trebalo da bude 2komada svaki po 3-pina? Pošto ima tri izvoda potenciometar ili ce se brika raditi na potenciometru?)
- na MODULE1 svi gndovi spojeni na masu (GND1, GND2, GND3), te spojeni LIN- na masu, ali je napisano i LIN+ na masu a on je spojeni na izlaz OPAMPA pa valjda se mislilo na RIN-, ja sam spojio RIN- pa provjeriti jeli bila greska gore kod pisanja ili je tako spojeno ok.
- dodan GND na PSU pin 2 i tu sam stavio ovaj konektor (https://uk.farnell.com/amp-te-connectivi...dp/2308760)
- dodana 3mm LED dioda za ON/OFF indikaciju koja je spojena direktno na napajanje
- sto cemo sa LEVEL_FINE na shemi i na layoutu? jel ide na prednju plocu ili na PCB?

Znam da malo šamaram pitanjima ali generator je vrhunski i htio bih ga odraditi baš onako kako si ga zamislio u glavi gdje se što spaja zato pitam gdje što i kako. Ostalo mi još to oko LEVEL_FINE da se rješi i onda je to to što se tiče sheme i layout footprintova.

Evo ispravljene sheme i layouta.


Attached Files
.pdf   Function Signal GENERATOR - Schematic.pdf (Size: 45,09 KB / Downloads: 8)
.pdf   Function Signal GENERATOR - Layout.pdf (Size: 93,11 KB / Downloads: 3)
Reply


Messages In This Thread
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-08-2019, 02:42 PM
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-17-2019, 01:34 PM
RE: Generator četvrtki i trouglova - by Braca - 01-24-2019, 11:49 PM
RE: Analogni signal generator za audio primene - by ronovar - 03-11-2019, 11:04 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)