Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Priprema Gerber fajlova za proizvodnju pločica - Eagle CAD
#12
Ne znam jel spada ovdje ali možda ću tu prije dobiti pomoć nego da okačim negdje drugdje.

Došao je dan da trebam napraviti gerber fajlove za tvorničku izradu PCBa. Nakon googlanja, malo PMa sa Mikijem uspio sam nešto napraviti pa ću okačiti ovdje fajlove da mi netko proba provjeriti jel to valja ili ne.

Radi se o jednostavnom shieldu za Arduino Uno. Prijatelj me zamolio da mu složim po njegovoj šemi koja je jednostavna pa nisam niti radio *.sch file u EAGLEu već samo *.brd .Koristio sam job file od Mikija koji je već okačio ovdje(onaj koji generira 12 fajlova) Probao sam prvo napraviti rupe u excelon ali vidio sam problem a to je da su rupe van pločice, onda sam napravio u excelon24 i rupe su tamo di bi trebale biti ali kako općenito nisam nikada to radio bilo bi zgodno da netko pametniji od mene prekontrolira.


.rar   Arduino uno releji.rar (Size: 36,04 KB / Downloads: 7)

Inače malo pitanja vezana za samu izradu PCBa kod nekog proizvođača. Da li ja recimo trebam njemu dati sve gerber fajlove ili samo osnovne koji su potrebni za izradu PCBa(drill,vodovi,solder mask). Recimo ako ne želim silkscreen jednostavno mu ne pošaljem te fajlove, jel može to tako?
Reply


Messages In This Thread
RE: Priprema Gerber fajlova za proizvodnju pločica - Eagle CAD - by Khadgar2007 - 05-03-2017, 06:30 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)