Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Offtopic: Prepravka Panasonic SB-PM20 zvučnika
#17
(04-23-2016, 07:43 PM)nik Wrote: @Vule
Ja sam pomenuo strucno odradjen kit sto kod mene podrazumeva nekakve priznate autore a ne one koji se dokazuju da su 'strucni' vise od pola veka. DD npr. Poznato?

DD модификује драјвере, има патент за то а не за конструисање звучника, о чему ми причамо..

Ево прве двојице која ми падају на памет.. један је Рус о којем је Зву писао и на овом форуму, направио је прво скретницу по његовом рецепту, снимио звучник и то је била катастрофа, потом је све комплетно модификовао.. ко зна колико људи је направило то исто без провере и тврди да супер свира.. други је Troels Gravesen, који тврди како драјвер од 8 цола у његовој TL кутији свира дубоке басове са 90dB осетљивости, чак и поставља нека мерења на свом сајту.. наравно свако ко се мало разуме у звучнике зна да је то немогуће, мерења су показала да је дотични звучник мртав испод 100Hz.. мали Чарли ми је рекао да му је послао мејл са мерењима, поставивши питање да ли је све у реду односно да он није негде нешто омашио, иако је све било урађено по рецепту на сајту.. преварант се правио блесав и тврдио како је то све очекивано..


Messages In This Thread
RE: Prepravka Panasonic SB-PM20 zvučnika - by vulejov - 04-23-2016, 08:01 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)