Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upravo stiglo
Konačno stigli
Reply
DHL me obradovao jutros na poslu!


Attached Files Thumbnail(s)

Devojka me vara sa rođenim mužem!
Reply
sretan rad!
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
Hvala HMAP, samo da sam sve dobro nacrtao i bit' ću najsretniji, dobro su ispali padovi za zavojnicu....
Devojka me vara sa rođenim mužem!
Reply
(03-11-2019, 07:25 AM)Vlada021 Wrote: Hvala HMAP, samo da sam sve dobro nacrtao i bit' ću najsretniji, dobro su ispali padovi za zavojnicu....

Vlado, gde si radio plocice, koja je minimalna kolicina i koje vreme isporuke? Odlicno izgledaju.
Reply
JLCPCB kao i uvek, minimum je 5 kom za 100x100mm,mada je i 10kom ista cena kao i 5. Urade ih takoreći u 2 dana maximum, pa onda šalju DHL-om. Meni na zelandu stiže za 7 dana. $2 američka je zelena dvoslojna, štampa sa obe strane (silk) , 10kom 100x100mm,doplaćuje se još $15 ako bi neku drugu boju, pogledaj na sajtu njihovom. Svakako pre porudžbine proveriti na sajtu šta je najmanje što mogu da urade (padovi, trace, via...) i kako slati fajlove.
Devojka me vara sa rođenim mužem!
Reply
(03-11-2019, 08:38 AM)Vlada021 Wrote: JLCPCB kao i uvek, minimum je 5 kom za 100x100mm,mada je i 10kom ista cena kao i 5. Urade ih takoreći u 2 dana maximum, pa onda šalju DHL-om. Meni na zelandu stiže za 7 dana. $2 američka je zelena dvoslojna, štampa sa obe strane (silk) , 10kom 100x100mm,doplaćuje se još $15 ako bi neku drugu boju, pogledaj na sajtu njihovom. Svakako pre porudžbine proveriti na sajtu šta je najmanje što mogu da urade (padovi, trace, via...) i kako slati fajlove.

Hvala puno. Smile
Reply
[quote pid='92870' dateline='1552290438']
Hvala puno. Smile
[/quote]

Molim i drugi put. Eve link, našteluješ sprint i nemaš frke. https://jlcpcb.com/capabilities/Capabilities
Devojka me vara sa rođenim mužem!
Reply
Upravo "stize" ... Smile

Ovo je busilica Big Grin
Reply
Upravo "stize" ... Smile

Ovo je busilica Big Grin

 
Reply
Odlicno! Ja takvu sanjam godinama Smile

Kada nadjes vremena nabavi frekventni regulator+jedan potenciometar negdje sa strane.
Jako je korisno kada radis sa aluminiumom da mozes ici na jaaako niske obrtaje
Reply
Ima 5 manualnih brzina (remenica/kais) ... valjda za toliko moze da zavrsi posao ...nije problem ni regulator da stavim
Reply
Vecina ovakvih busilica ima takav sistem, medjutim mjenjanje pozicije remenica je uzasna gnjavaza, barem za mene, i tek kada sam koristio slican uredjaj sa frekventnim regulatorom vidis koliko je ustvari korisno i koliko vremena ustedi.
Reply
(03-11-2019, 12:17 PM)mikikg Wrote: Upravo "stize" ... Smile
Ovo je busilica Big Grin
Da te dugo i dobro služi!
Pre upotrebe moraš da dobiješ sertifikat od mašinaca s foruma Big Grin
Reply
Stiglo i ovo ...
Hehe, sad mogu da iskoristim baterije iz laptop-a za rucne busilice/odvrtace Smile
Imam 4 rucne alatke kojima su stradale NiCd baterije, na sve moze da se namesti ova kombinacija sa Li-Ion Wink


Reply
Miki, iskoriguj malo trecu recenicu jer neko moze povrsno da je procita i shvati Big Grin Big Grin Big Grin
Reply
Nasta li si ti pomislio? Big Grin

Reply
Meni je pre 5-6 dana stigao mir u kući!
I dobio je sertifikat od nadležnog organa.

Reply
(03-11-2019, 05:56 PM)mikikg Wrote: Nasta li si ti pomislio? Big Grin

Nije bitno na sta sam ja mislio vec ti Big Grin
Reply
@branko tod

Ovo je neki poveci bass, taki jos prob'o nisam Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 11 Guest(s)